home Cestování Let vrtulníkem je jedinečným dárkem pro celou rodinu

Let vrtulníkem je jedinečným dárkem pro celou rodinu

Vyhlídkový let vrtulníkem je dárkem, který vám umožní prožít s vašimi blízkými skutečně výjimečný zážitek. Přemýšlíte, jakým způsobem oslavíte s manželkou výročí vaší svatby? Chtěli byste strávit s celou rodinou dobrodružné chvíle bez toho, abyste se o ně museli dělit s kýmkoli jiným? Potom je soukromý let vrtulníkem přesně tím překvapením, k němuž byste měli směřovat svoji pozornost!

Plán vyhlídkového letu je odvislý od doby jeho trvání

Let vrtulníkem

Ideálním společníkem během tohoto výjimečného zážitku vám bude vrtulník Robinson R44. Je přitom jen na vás, jak se cítíte a jak moc si věříte! Vyhlídkový let vrtulníkem může trvat půl hodiny, ale stejně tak můžete ve vzduchu strávit i hodinu a půl. Je pochopitelné, že na době letu závisí i možnosti, jakou trasu lze v daném intervalu stihnout. Let vrtulníkem kolem Prahy, do Českého ráje nebo po proudu řeky Sázavy již nějakou chvíli zabere, v Hostivaři a Průhonicích jste naopak cobydup!

Vyhlídkový let vrtulníkem se často od spokojených turistů dočká svého repete

Let vrtulníkem

Adrenalinový výlet vrtulníkem se uskuteční vždy jen za vhodného počasí. Jedná se o naprosto pohodlnou a bezpečnou záležitost, během které se výletníci mohou v uzavřené kabině kochat rozličnými detaily na historických stavbách i přírodních útvarech. Lidé, kteří si již zážitkový let vrtulníkem vyzkoušeli, se do kabiny Robinsonu R44 opakovaně vracejí, protože nemohou zapomenout na jedinečný pocit, v němž se snoubí dobrodružství a naprosté uvolnění. Každý muž, v němž bije srdce kluka, má nyní jedinečnou příležitost zprostředkovat své partnerce prostřednictvím vyhlídkového letu vrtulníkem mimořádný romantický zážitek, na který nikdy nezapomene. Pro děti se pak jedná o výjimečnou událost, kterou budou ještě po několika měsících s vykulenýma očima a nezměrným nadšením popisovat svým užaslým vrstevníkům ve škole.

Spread the love