home pro Ženy, Zdraví, Zdraví Liftingové nitě

Liftingové nitě

Pokud prahnete po omlazení pokožky, již dávno nemusíte spoléhat na invazivní chirurgický zákrok, můžete sáhnout po liftingových nitích. V současné době se jedná o jednu z nejlepších možností, jak omladit a přitom zároveň regenerovat pokožku, a je vhodná pro všechny věkové kategorie od 35 let věku.

Možnosti využití

Na pražské klinice estetické medicíny Altos používají liftingové nitě firmy Aptos. Jsou velmi všestranné, neboť jsou vhodné pro použití na omlazení oblasti obočí, tváře, linie a kontur obličeje i krku. Využijete je tedy při poklesu tkáně obličeje a podbradku, poklesu ústních koutků a oblasti kolem rtů i vnějších partií obočí, nebo při asymetrii obličeje. Liftingové nitě však pomáhají i při poklesu prsou, brady nebo u prohloubených nosoretních rýh.

Výhody použití liftingových nití

Největší výhoda použití liftingových nití je ta, že přináší viditelný omlazující efekt téměř okamžitě, a to už po prvním sezení. Omlazující efekt je způsoben tvorbou tělu vlastního kolagenu a nitě jsou vyrobeny z kompletně vstřebatelného materiálu. Jedná se o rychlé ošetření bez použití skalpelu, které nevyžaduje dlouhou dobu rekonvalescence. Nitě jsou připraveny na míru konkrétnímu pacientovi a efekt vydrží až 2 roky. V případě potřeby je možné zákrok kdykoliv opakovat, nebo jej kombinovat s výplněmi.

Princip a průběh zákroku

Liftingové nitě se pomocí ultratenkých jehel aplikují do podkoží, kde na sebe díky obsahu kyseliny hyaluronové navazují vlhkost, a tím hydratují pokožku. Kyselina hyaluronová také přispívá k tvorbě elastinu a kolagenu, které mají na svědomí pružnost a pevnost pokožky. Liftingové nitě se v podkožní tkáni upevní, a tak drží ošetřovanou partii v požadované poloze. Jak již bylo zmíněno výše, efekt liftingu a regenerace je viditelný ihned po zákroku. Konečného výsledku se však dosahuje až ve dvou týdnech po ošetření s tím, jak rychle se aktivuje novotvorba kolagenu a elastinu.

Spread the love