home Zdraví, Zdraví Lipolýza podbradku

Lipolýza podbradku

Trápí vás podbradek a chtěli byste ho odstranit? Cvičení ani diety nepomáhají? Hledáte šetrnou a cenově dostupnou metodu? Zkuste zákrok lipolýzy podbradku, jednoduchý a účinný způsob rozpouštění tukové tkáně, který nezanechává na kůži jizvy a stopy, je bezbolestný a nevyžaduje žádnou další léčbu.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je snadný způsob odstranění tukových polštářů bez zbytečných komplikací. Konec složitým chirurgickým zákrokům a dlouhým rekonvalescencím. Při injekční lipolýze se do postižené oblasti vpraví speciální chemické látky, které dokáží stimulovat štěpení tuků a nastartovat přirozené procesy vedoucí k rozpouštění tukové tkáně. Účinnou látkou bývá zpravidla fosfatidylcholin neboli lecitin, ale v dnešní době je na výběr mnoho jiných látek, které jsou vpravovány pod kůži. Jejich velkou výhodou je, že odstraňují tuk rovnoměrně. A i když existují efektivnější metody, ty jsou většinou mnohem invazivnější a náročnější. Injekční lipolýza stimuluje štěpení tuků, které se následně dostávají z těla ven přirozenou cestou.

Injekční lipolýza pomáhá zejména v oblastech, kde není možné odstranit tukové polštáře dietami nebo cvičením – a mezi ně patří i podbradek. Výsledkem je nejen odstranění tuku, ale i stimulace tvorby kolagenu, který napomáhá zpevňování kůže. Nemusíte se tak bát ani převislé kůže, pokožka bude pevná a pružná.

Lipolýza je miniinvazivní metodou, která nezanechává žádné stopy nebo jizvy. Nemusíte se tak bát, že vám na kůži zůstanou šrámy. Taktéž nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, diety ani další dodržování pravidel po zákroku – tuk se zkrátka rozpustí, aniž by bylo nutné cokoliv dělat a řešit dál. Zákrok je taktéž poměrně krátký, trvá 20–30 minut a je bezbolestný. Samozřejmě lze lipolýzu kombinovat s cvičením či dalšími postupy a hubnout efektivněji. A v neposlední řadě je skvělá i cenová dostupnost. Klinika Altos nabízí lipolýzu podbradku již od 2 950 Kč. Klinika taktéž nabízí bezplatnou konzultaci, pokud bude zákrok proveden ve stejný den.

Pro dosažení nejlepšího výsledku je nutno absolvovat 5–7 ošetření v rozmezí vždy dvou až tří týdnů. Po půl roce je vhodné proceduru zopakovat.

 

Spread the love
  • 5