home Doplňky, Tipy Luxusní bavlněné povlečení v letních barvách pro vaše sladké sny

Luxusní bavlněné povlečení v letních barvách pro vaše sladké sny

Je dokázané, že materiál, kterým se přikrýváme, ovlivňuje kvalitu spánku. Věděli jste ale, že na nás také významně působí barvy, jimiž se v ložnici obklopujeme? Každá z barev vyvolává jiné pocity a navozuje jiné nálady. Kterou z letních barev byste do své ložnice měli pustit právě vy a jaká úprava bavlněného povlečení pro vás bude volbou číslo jedna? Pojďme si je představit.

Sen? Příjemný materiál a letní barvy

Jedním z nejpříjemnějších materiálů povlečení, který se pro vaši pokožku stane učiněným pohlazením, je egyptská bavlna, jež je k dostání v celé řadě úprav. Ve chvíli, kdy sáhnete po tomto luxusním povlečení, zjistíte, že byste v posteli nejraději strávili celý den. A v okamžiku, kdy navíc zvolíte luxusní bavlněné povlečení v barvě, která je vám neblíže, stane se ložnice vaším nejoblíbenějším pokojem.

NATURE

Pokud chcete být co nejblíže přírodě, nemělo by vaší pozornosti uniknout luxusní ložní prádlo NATURE, které je vyrobeno ze 100% česaných BIO vláken bavlny a lnu. Tato neskutečně jemná tkanina je velmi měkká, absorbuje hodně vlhkosti a vyrovnává teplotu.

Tip: Bílé povlečení GALAPAGOS

Bílá barva je spojena s čistotou a dokonalostí, na první pohled vyvolává dojem pořádku. Bílé povlečení GALAPAGOS v úpravě NATURE si zamilují lidé s vysokými nároky a cíli.

Mako Satén

Povlečení v úpravě Mako Satén je vyrobeno ze 100% čisté česané bavlny, která prochází procesem mercerování. Tento postup zajišťuje lesk a vysokou odolnost proti opotřebování. Povlečení z bavlněného saténu je měkké a příjemné na dotek a vydrží dlouho jako nové. Nežmolkovatí, neelektrizuje a neklouže.

TIP: Oranžové povlečení TINO

Oranžová barva je barvou radosti a energie. Pokud chcete ložnici oživit o barvu, která vám dodá energii a povzbudí myšlení, neuděláte krok vedle s oranžovým povlečením TINO v úpravě Mako Satén.

Švýcarský Premium Satén

Neskutečně měkké a hebké, takové je povlečení ze Švýcarského Premium Saténu, na jehož výrobu se používá vysokojakostní česaná 100% mako-bavlna. Povlečení v této úpravě nestudí a neklouže, vyniká vysokou pevností, snadnou údržbou a dlouhou životností.

TIP: Stříbrné povlečení LISIA

Stříbrná barva symbolizuje hojnost, romantiku a naději. Stříbrné povlečení LISIA ze Švýcarského Premium Saténu ocení lidé, kteří chtějí podpořit tvůrčí představivost a vrozenou intuici.

Satén DE LUXE

Luxusní spánek v neméně luxusním materiálu zajišťuje povlečení ze 100% čisté česané mako-bavlny v úpravě Satén DE LUXE. Ložní prádlo je velmi příjemné na dotek a je lehké jako peříčko, 136 metrů jemné příze váží neuvěřitelný 1 gram.

TIP: Světle modré povlečení MARCUS

Modrá barva je dokonalou cestou k odpočinku, protože uklidňuje mysl a je častou volbou pro lidi s bohatým vnitřním životem. Chcete usnout během minuty? Pak zvolte světle modré povlečení MARCUS ve zpracování Satén DE LUXE.

Mako Jesey

Praktické, měkké a jemné je ložní prádlo Mako Jersey, které se pyšní výbornou regulací tepla. Oceníte ho v létě, kdy příjemně chladí i v zimě, kdy naopak příjemně hřeje. Povlečení Mako Jersey je v neposlední řadě nenáročné na údržbu, nemusíte jej žehlit a můžete jej bez problémů sušit i v sušičce na prádlo.

TIP: Růžové povlečení TARUN

Růžová barva je symbolem něžnosti, mateřství a nevinnosti. Především romantické ženy ocení měkké a hebké povlečení TARUN v růžové barvě v úpravě Mako Jersey.

Mohlo by vás zajímat:

Vydatný spánek je pro zdravý životní styl nezbytný. Jaký materiál povlečení pořídit, aby se vám dobře spalo?

6 tipů na luxusní povlečení a 1 unikátní kousek navíc, co vás uchvátí

Spread the love
  • 5