home Dárky, Zdraví Masáž lávovými kameny, aneb darujte netradiční zážitek

Masáž lávovými kameny, aneb darujte netradiční zážitek

Už je to tu zase! Narozeniny vašeho blízkého a s ním povinnost vytasit se s originálním dárkem. Ostatně jako každý rok. Jenže právě onen fakt, že se podobná jubilea každý rok opakují, nám často nedají spát – zvláště v případě, kdy si marně lámeme hlavu nad vhodným dárkem. Ne všichni máme v hlavě bezednou studnici skvělých nápadů a není se proto čemu divit, když nám dojde inspirace a s vymýšlením jsme v koncích.

Darujte uvolnění, relaxaci a nezapomenutelný zážitek

Jestliže si s výběrem dárku nevíte rady, máme pro vás tip: pošlete dotyčného oslavence na masáž lávovými kameny! Jen málokdo by dobrovolně odmítl příležitost, při které se může nechat rozmazlovat od hlavy až k patě, načerpat novou energii a užít si chvíle naprostého uvolnění!

Co je masáž lávovými kameny

Jedná se o druh masáže, při které jsou používány nahřáté lávové kameny – nahřívají se na teplotu 55 °C. Masáž má dvě fáze: při té první ležíte na břiše a kameny se pokládají na určité body na zádech. Součástí masáže je jemná masáž nohou, chodidel a zad rukou i kameny. Ve druhé fázi ležíte na zádech a masérka se věnuje vašim nohám zepředu a reflexní masáži chodidel pomocí malých kamínků. Nechybí masáž rukou, oblasti krku a dekoltu a samozřejmě o obličeje.

Relaxace pěkně za tepla

Masáž lávovými kameny se hodí pro každého. Vy tento dárek můžete věnovat někomu, kdo si zaslouží odpočinek – všechny starosti nechá za dveřmi masážního studia a během masáže se naprosto uvolní. Právě teplo sálající z kamenů podporuje příjemnou relaxaci – teplo prostoupí do organismu až 3 cm hluboko! Masáž má celou řadu pozitivních účinků:

  • pomáhá při problémech s nespavostí
  • navozuje pocity bezpečí
  • ovlivňuje fyziologické procesy
  • přináší celkové uvolnění
  • odstraňuje nervozitu
  • odplavuje stres z těla

 

Spread the love
  • 5