home Móda a styl Materiály prádla, které jsou na podzim must-have

Materiály prádla, které jsou na podzim must-have

Výběr správného materiálu může být občas oříšek a ne každý vždy zvolí správně. Je známo, že umělotina není tím správným krokem a nejlepší volbou je tedy bavlna. Proč bychom měli dbát na bavlněném spodním prádle a oblečení obecně?

Bavlna a její výhody

 Balvna díky své jemnosti je vhodná do každého ročního období. Je tedy jedno, zda je zrovna 30 stupňové teplo nebo se dostaneme na bod mrazu. Jedná se o přírodní materiál, to je každému asi jasné. V dnešní době je důležité dbát i na naši planetu a nezatěžovat ji materiály těžkými na výrobu.

Výhody jsou jednoduché a jasné. Prodyšnost – naše pokožka je tak ve “správných rukou”, jelikož prádlo či oblečení nosíme kolikrát více jak půlku dne a naše kůže může díky tomu dýchat.

Pletenina

Již od minulého roku, zásluhou tíživého období, jsme si oblíbily pleteninu, a to jak na doma, tak i na procházky po venku. Především když nastal podzim, můžeme si všimnout, že pletenina “zaplavila” všechny obchody. Kdy jindy být právě v teple než právě teď?

Oblíbená se stala hlavně kvůli pocitu, do kterého vás vnese – pohodlí. člověk se hned cítí, jakoby měl za sebou všelijaké relaxační terapie, přitom stačí mít správný kousek v šatníku a užít si chvíli klidu.

Kolekce domácího oblečení  s názvem Isadora je obsažena i v nejnovější kolekci podzim/zima známé značky spodního prádla LISCA . Hlavním materiálem je modal. Ten je pro LISCU ikonický, jedná se tak o přírodní materiál, který je podobný bavlně, ale oproti ní se snáz udržuje.

www.lisca.cz               ig: lisca.cz

Spread the love
  • 5