home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Jak mile překvapit svou lásku na Valentýna?

Jak mile překvapit svou lásku na Valentýna?

Všichni zamilovaní se dnes probudili do dne, který doslova volá po činech lásky. Ať už patříte k příznivcům tohoto svátku či se ho spíše snažíte nevnímat, věřte, že svou svého partnera či partnerku potěšíte, když pro ně uděláte něco speciálního. A vlastně to nemusí být jen tento den, kdy to mnozí dělají tak trochu programově. Máme pro vás několik tipů, jak udělat ten dnešní den ještě více sváteční, pokud se vám to nepodařilo hned ráno, po probuzení.

Výzdoba potěší 

Pokud jste to vy, kdo chodí z práce dříve, pak ještě dnes můžete proměnit váš byt či jeho části v pěkné hnízdečko lásky. Ženu určitě potěší rozsypané okvětní lístky růží a pány můžete mile překvapit nějakou vkusnou dekorací na okenním parapetu či jídelním stole. Svíčky dodají atmosféru a zbytek scénáře je ponechán zcela do vašich rukou.

Něco dobrého

Pěkná bonboniéra toho správného tvaru a barvy pro ženu, pro muže třeba oblíbená lahev vína či jiného alkoholu, valentýnské srdíčko či přáníčko od srdce zvládnete hravě sami. A co s načatým večerem? Samozřejmě večeře! A nemyslete si, nemusí to být vždy muž, který přijde s pozváním, i ženy mohou překvapit a pozvat svého partnera (zaplatit samozřejmě může on). A aby byla zajímavá, zvláštní, nezapomenutelná, můžete zkusit třeba vyjet i někam dál za město, do nějaké vyhlášené, která je na pěkném klidném místě.

A po večeři pohodička

Po chutné večeři vyzkoušejte třeba masáž pro oba, nebo si pronajměte saunu či vířivku jen pro sebe, šampus vám donesou až na místo, a vy se necháte pro jeden večer v roce pořádně rozmazlovat. Nebo byste raději zůstali doma? Nevadí, i tam můžete vymyslet něco neobyčejného. Třeba si pozvat masérku až k vám domů nebo si nechat dovést jídlo z oblíbené restaurace až domu, na váš stůl. S veškerou výzdobou a krásnou valentýnskou atmosférou to nebude mít rovněž chybu.

Spread the love
  • 5