home Tipy Milujete akce „open air“? Ani na podzim nemusíte mrznout, či moknout!

Milujete akce „open air“? Ani na podzim nemusíte mrznout, či moknout!

Léto je už sice nenávratně za zenitem, sezóna venkovních akcí ale zdaleka nekončí. Na programu jsou vinobraní, trnkobraní, burčákfesty, poslední leče, hony na lišku nebo výlovy rybníků. Všechny tyto akce jsou společensky atraktivní, a tak se jih zúčastní stovky lidí. Pro ty je třeba zajistit zázemí v případě nepřízně počasí.

Podzimní dny jsou nevyzpytatelné. Může v nich být slunečno, ale stejně tak i zataženo s deštěm i čerstvým větrem. Mít připravené zastřešené zázemí nejen pro pořadatele, ale i návštěvníky se rozhodně vyplatí. Někteří organizátoři si za tímto účelem pronajímají nemovitosti se společenskými sály. To je ale z hlediska logistiky i financí často velmi nepraktické, zdlouhavé a hlavně finančně nákladné.

Jak zvládnout podzimní akci pod širým nebem?

Ideálním pomocníkem pro akce open air je využívání párty stanů. Pronájem párty stanů zajišťuje společnost AZ Rent. Je schopná dodat nejen zastřešovací techniku pro rozměrné plochy, ale stejně tak je umí vybavit i co se užitného týče. AZ Rent zvládne dodat pivní sety k sezení, grily k přípravě pokrmů i výčepní zařízení pro uspokojení žíznivých hostů.

Vypůjčit si můžete dva typy stanů. V prvním případě jde o nůžkový stav Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry, jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit. Party stany mají schopnost se nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch. Jsou záchytným bodem pro nejrůznější catering aktivity nebo poslouží při prezentačních činnostech.

Stany s plným vybavením

Druhým typem stanu je stan trubkový. Jde o variabilní party stan, který lze využít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC.

Jak už jsme zmínili, v rámci zapůjčení mobilního přístřešku, můžete „jedním vrzem“ pořídit i funkční zařízení na točení piva, přípravu masitých pokrmů a zajistit lidem příjemné posezení. Společnost AZ Rent vám nejen s pořadatelstvím poradí, ale rovněž vám zápůjčku za symbolický poplatek zprostředkuje. Neváhejte a obraťte se na profesionály.

Spread the love