home Móda a styl, Tipy Míříte na koupaliště? Jak se obléknout a co si vzít?

Míříte na koupaliště? Jak se obléknout a co si vzít?

Léto je v plném proudu, což znamená, že nejspíše míříte na to nejbližší koupaliště, které je poblíž vašeho domova nebo vaší práce. Není se čemu divit, vždyť pokud je krásně, pak byste neměli sedět doma. Navíc letošní léto si s námi poměrně hraje, a tak využijte každého krásného počasí, protože ani nestihneme mrknout okem a najednou tu bude pochmurno a deštivo. Přesně tak to je právě letos během měsíců, které by měly být ze své velké většiny slunečné. Dokonce ani šortky či šaty jsme letos ještě pořádně nevytáhli a to je škoda.

Ovšem pokud je vážně hezky, pak se vydejte na koupaliště. Jenže díky tomu, jak takové koupaliště není letos zrovna časté, lehce zapomenete, co si máte vzít nebo jak se na koupaliště máte obléknout. Letos jsou navíc jisté letní trendy, které jsou na koupaliště přesně jako dělané. Že o žádných nevíte? Pak vám pár takových tipů přinášíme!

Co si obléknout?

Na koupaliště se samozřejmě nevydávejte bez plavek, ale pokud si myslíte, že byste je zapomněli, pak si je oblékněte na sebe. Abyste byli styloví, nemusíte se pak snažit o zamaskování těchto plavek pod tričko. Nebojte se je ukázat alespoň z části. Kupte si aktuální hit, kterým je přehoz přes plavky. Ten vám dokonale skryje tělo, pokud nechcete, aby šlo vidět, než na koupaliště přijdete, ale na druhou stranu dá průchod plavkám, které jsou jistě naprosto fantastické. K tomu si dejte obyčejné džínové šortky, které vám však těsně neobepínají nohu (raději si vždy kupte volnější, protože jsou nejen pohodlnější, ale taky líp vypadají) nebo nějakou vkusnou letní sukni.

K tomu si nezapomeňte vzít nejlépe žabky, ale pokud chcete trochu lepší obuv, pak klasické plátěné tenisky nebo například zavazovací sandálky jsou dobrou volbou. Na záda batůžek, do něhož si nezapomeňte vzít klasický ručník, peněženku a hlavně opalovací krém, na který by se rozhodně nemělo zapomínat, protože to je pro nás jediná ochrana přes žhnoucím letním sluníčkem.

Spread the love
  • 5