home Děti Nakupujte pleny levně a ve vysoké kvalitě

Nakupujte pleny levně a ve vysoké kvalitě

Plenylevne.cz je internetový obchod se zaměřením na prodej kvalitního dětského zboží za nejnižší ceny na trhu. Mezi toto zboží patří jednorázové pleny, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, výrobky určené pro maminky a prostředky usnadňující vám péči o domácnost. Ale v naší jedinečné nabídce najdete i dětskou kosmetiku, jako například dětská mýdla na ruce, dětské pěny do koupele, dětské zubní pasty pro první zoubky, dětská tělová mléka, sprej pro snadné rozčesávání neposedných dětských vlásků, dětská tělová mýdla, šampóny a kondicionéry. Myslíme především na zdraví a spokojenost našich nejmenších klientů.

Myslíme na vaši spokojenost!

Jsme si samozřejmě vědomi toho, že jedině spokojený zákazník se k nám bude i do budoucna vracet, a proto se snažíme co nejvíce komunikovat a vytvářet příjemné prostředí, jak pro nás prodávající, tak i pro nakupující klienty. Dopravu vámi objednaného zboží zajišťuje společnost in – Time a Česká pošta. Pokud se nevyskytne nějaký problém, máte svou objednávku zpravidla do druhého pracovního dne doma. Podívejte se na akce a slevy, které pro vás připravujeme a nakupte si za bezkonkurenční cenu například dětské pleny DADA Premium Comfort Fit, dětské pleny DADA Extra Soft, dětské plenky MonPeri, anebo jednorázové dětské pleny Pampers.

Vyberte si z širokého sortimentu výrobků!

Udělejte svým drobečkům čas dětsví co nejjednodušší a nejkrásnější a postarejte se nejen o jejich spokojená bříška, ale i o celkové zdraví. Díky nám máte možnost vytvářet svým dětem prostředí, ve kterém pro ně bude radost vyrůstat. Například v sekci péče o domácnost najdete vynikající čistící prostředky na koupelny, přípravky na mytí nádobí s vůní, čistící prostředky na ovoce a zeleninu a jiné univerzální čistící prostředky. Pro maminky máme v nabídce prsní polštářky a prsní vložky. Výrobce naší dětské kosmetiky myslí hlavně na jemnou dětskou pokožku, je hypoalergenní a většinou s jemnou nevtíravou vůní. Tak naváhejte a nakupujte u nás levně a bez rizika!

Spread the love
  • 5