home Móda, Móda a styl, Tipy Našli jsme spodní prádlo jako dělané pro moderní požitkářky!

Našli jsme spodní prádlo jako dělané pro moderní požitkářky!

S podzimními dny přichází i touha cítit se skvěle. Není nic lepšího než strávit propršený a pochmurný víkend v příjemné košilce, která bude jako vaše druhá kůže a zachumlat se do jemného župánku. A nebo začít všední dny s prádlem ve kterém se budete cítit skvěle. V nové kolekci značky Lisca na období podzim – zima je hned několik kousků, které stojí za zmínku. 

Ztělesnění elegenace

To je spodní prádlo Tender love s krajkou, která podtrhne hebkost vaší nahé kůže, a s krystaly Swarovski, z nichž vyzařuje kouzlo luxusu. Sofistikovaná, elegantní a svůdná. Smyslná harmonie materiálů vám podzim prozáří.

Ženskost v jednom doteku

Trendy jsou pomíjivé, ale styl věčný. Stejně taková je i kolekce Evelyn,  která se vyznačuje nadčasovostí, a my ženy v ní budeme takové, jaké jsme – silné i romantické zároveň.

Královský luxus

Žena, která touží po něčem navíc, ví, že se jí v objetí měkkých, plyšových modelů, proložených barokními motivy čistého luxusu, mohou vyplnit královská přání. Royal Wish – kolekce, která vás svede svým luxusem.

Absolutní pohodlí

Moderní žena si může dovolit pocítit pohodlí přírodních materiálů, a zároveň si dopřát eleganci a krajkové detaily. S novou kolekcí Cheerful se budete cítit pohodlně a sebejistě. Kolekce jako stvořená na lenošivé dny.

Spread the love
  • 5