home Móda a styl, Tipy Nebojte se žluté! Víme, jak ji sladit

Nebojte se žluté! Víme, jak ji sladit

V poslední době se ženy většinou oblékají do takových tmavších barev, protože si myslí, že je udává móda, jenže ono to tak úplně není. Sice jsou aktuálně velmi stylové tmavé odstíny, mezi něž se řadí hlavně khaki nebo taky oblíbená bordó, ale na druhou stranu nejsou tmavé odstíny to jediné, na co bychom se měli upnout. Tmavější odstíny se sice nosí, ale na druhou stranu se jedná o takové barvy, které se nehodí nosit během teplejších období, tedy během jara a léta. Dokonce i do začátku podzimu se vyplatí nosit trochu barevnosti.

Mnohé ženy se však výraznějších looků doslova bojí, proto se nemůžeme čemu divit, když na ulici potkáváme jenom ty, které nosí klasicky černou barvu. Jenže ta jim není zrovna co platná, protože působí pochmurně. Pokud však máte dobrou náladu, obraťte se vážně na barvičky, které jsou stále stylové a trendy. Mezi takové barvičky se řadí hlavně královsky modrá barva nebo také výrazně pastelově žlutá. Ovšem konkrétně žluté barvy se ženy nejvíce bojí, přesto z ní nejde strach ani trochu. Proč je to tedy barva, která budí respekt?

Často se neví, jak ji kombinovat

V poslední době se ukázalo, že ženy nevědí, jak pastelovější barvičky kombinovat. Rozhodují se proto raději pro tmavší odstíny, protože právě ty barevnější pro ně údajně nejsou to pravé ořechové. Žlutá je barva, která budí u žen největší respekt, protože špatná kombinace může za to, že se bohužel stane módní pohroma. Tuto barvu je ale naprosto jednoduché kombinovat, protože se dokonale hodí k těm klasickým neutrálním barvám, tedy k černé nebo k bílé barvičce.

Pakliže byste zatoužili po trochu výraznější kombinaci, když už se tedy rozhodnete pro takové výraznější tóny, pak se zaměřte na kombinaci žluté a královsky modré nebo také na kombinaci žluté a pestře růžové. To jsou dokonalé dvojice, kterými nadchnete celé své okolí.

Spread the love
  • 5