home Doplňky, Móda a styl Nechte svoje kozačky promluvit!

Nechte svoje kozačky promluvit!

Nejen „kecky“ mohou být upovídané

Kozačky jsou na zimu nezbytnou součástí vašeho botníku. Jenomže jak si vybrat ty pravé? To je otázka, na kterou vám přinášíme odpověď. Stejně jako ženy ve společnosti vypadají lépe v lodičkách než v pantoflích, i na zimu se dá nosit elegantnější a stejně tak pohodlná obuv, než jsou zateplené „buffíky“. Pod péřovou bundou a třemi vrstvami oblečení není snadné vytušit ženskou postavu, tak proč to nezjednodušit alespoň v případě bot? Při pořizování zimních kozaček si dejte pozor na materiál – nejlepší jsou z pravé kůže, koženky nebo podobného materiálu, který zajistí, že se hned nerozmáchají. Jako kožíšek je nejlepší ovčí vlna, která vaše nohy udrží pěkně v teple. Kozačky na zimu toho o vás hodně řeknou, tak proč je nenechat mluvit? Jen ať o váš poví, že jste…

porsche-834378_640

…sexy kočka

I v zimě můžete přitahovat pozornost mužů a cítit se sexy. K tomu vám dopomůžou zimní kozačky na vysokém podpatku a s vysokým střihem. Kozačky nad kolena si mohou dovolit spíše ženy vyššího vzrůstu s hubenějšíma nohama. Jinak byste třeba mohla narazit na problém, že zatímco spodní část bot zapnete, do horní už se nevejdete. Lepší je si vybírat kozačky nad kolena o trochu větší, nesmíte zapomínat, že do nich musíte vecpat celé kalhoty. Kozačky nad kolena na vysokých podpatcích budou, stejně jako lodičky, rozněcovat fantazie mužů kolem vás, tak na to buďte připravená.

…pohodová holka

Něco takového o vás mohou říct například kozačky po kolena. Ty totiž přímo vybízejí ke hravosti – nejsou tak neobratné jako kozačky nad kolena, ale zase se vám za jejich hranu nedostane sníh jako u nízkých kozaček. Kozačky po kolena sednou ke každé postavě, akorát ženám s menším počtem centimetrů mohou trochu ubírat. Lidem ve vašem okolí ale řeknou, že jste pohodová žena, která se nebojí si trochu „zařádit“ ve sněhu. Ke kozačám nezapomeňte vybrat pěkný dámská kabát.

…elegantní dáma

Tak přesně tohle o vás mohou říct jedině kotníkové kozačky na zimu. Pořídit se dají jak na podpatcích, tak na pouze vyvýšené platformě, faktem ale zůstává, že z vás udělají elegantní dámu. Takové kozačky se hodí například do města, kdy skvěle padnou k zimnímu kabátku. Vhodné jsou pro ženy všech výškových kategorií a ocení je především ty ženy, které nemají rády, když si do kozaček musí zavírat kalhoty, které se často mohou nepříjemně přetáčet nebo tlačit.

Spread the love
  • 5