home Móda a styl, Tipy Jak nosit tuniku i na podzim?

Jak nosit tuniku i na podzim?

Tunika představuje jeden z nejvděčnějších kousků dámského šatníku. Na chuť jí přišly ženy i dívky různorodého věku a oblíbily si jí především pro její úžasnou schopnost zakrýt nedokonalosti postavy. Upřímně – která z nás je skutečně spokojena s tím, jak vypadá? Většina z nás by na sobě našla minimálně jeden nedostatek! Ať už máte povolenější bříško po porodu, trápíte se pro silnější boky nebo máte větší zadeček, pak se spolehněte právě na tuniku – a noste ji klidně i teď na podzim!

Jak nosit tuniku na podzim – tipy pro vás!

tuniky-telo-clankuTuniku si okamžitě zamilujete! Pokud to nebude láska na první pohled v obchodě na ramínku, pak se do ní zblázníte ihned poté, co si ji poprvé oblečete. Našli jsme pro vás pár tipů, jak se dá tento skvělý kousek nosit i teď, když za okny panuje podzim! Kombinujte tuniku s…

…legínami!

Neexistuje pohodlnější kousek, nežli obyčejné legíny, které si jednoduše natáhnete a jdete! Samozřejmě k jejich nošení je potřeba trocha soudnosti, ale pravdou je, že správně zvolený kousek dokáže zalichotit každé z nás. Tunika v kombinaci s legínami bude vypadat naprosto božsky! Nejjednodušší bude, vezmete-li si k tunice klasické černé legíny – s těmi nikdy nemůžete nic zkazit!

…punčochami!

Zavřete oči a představte si hřejivé vzorované punčochy, vysoké kozačky a jako třešničku na dortu delší teplou tuniku – klidně pletenou! Také se vám naše představa zalíbila? Pak šupem do obchodu, tento model letos na podzim rozhodně musíte mít v zásobě!

…úzkými džínami!

Další naprosto neodolatelná klasika spočívá v kombinaci tuniky a úzkých džín – neboli slimek! I v tomto případě musíme zmínit, že slim džíny si nemůže dovolit každá. Při výběru nemusíte sázet pouze na klasiku, i když je pravda, že modré džíny oblečené například k andělsky bílé tunice zajistí, že se za vámi budou obdivně otáčet nejen muži, ale i ženy!

 

Spread the love
  • 5