home Bydlení Nová etapa výstavby podél Malešické: Byty Na Vackově lákají další zájemce

Nová etapa výstavby podél Malešické: Byty Na Vackově lákají další zájemce

Prodáno. Zájemci o vlastní bydlení na Vackově dlouhou dobu neslyšeli jinou odpověď, protože o předchozí etapy výstavby byl nebývalý zájem. Metrostav Development prosby vyslyšel a v současnosti se nabízí k prodeji na dvě stovky bytů v rámci čtyř moderních bytových domů, jejichž dokončení se plánuje na rok 2024. Žižkov se rozrůstá a nabízí mnoho možností, proto je horní oblast tak lákavá. Jaké byty jsou v katalogu a proč koupit jednotku právě v rámci tohoto rezidenčního projektu?

Vackov: nová čtvrť

Vybrat si před několika desítkami let tuto část Prahy k bydlení? Těžko, pražský Žižkov byl pověstný kriminálními živly, ne nadarmo Fešák Hubert pocházel právě odsud. To je již naštěstí minulost, třetí městská část je prosperující čtvrtí a v poslední době prošla obrovským rozvojem infrastruktury. K tomu je v těsné blízkosti centra a maximálně dostupná ze všech stran. Na všechny linky je to jen několik minut tramvají nebo autobusem, přičemž zastávka je přímo před domem. Není divu, že se Vackov rozrůstá, nabízí vše, co si mohou obyvatelé metropole přát včetně sociální a občanské vybavenosti či obchodních možností.

Garsonky i prostorné byty

V současné etapě výstavby se staví celkem čtyři bytové domy, přičemž mezi byty na prodej v Praze 3 jsou garsonky i prostorné byty s vnitřní výměrou přesahující 109 metrů čtverečních, což ocení rodiny s dětmi. Budovy vynikají minimalistickým a velmi elegantním pojetím, za kterým stojí ateliér KAAMA, jednotky se nadto pyšní velmi efektivním interiérovým řešením a jsou včetně balkonu, terasy nebo předzahrádky.

K vybraným bytům přináleží k uložení sportovních nebo sezónních věcí komora umístěná v nadzemním podlaží, garáže jsou naopak v podzemí a stání lze zakoupit za cenu od 400 tisíc korun včetně DPH.

V samém srdci metropole

O Žižkovu se mluví jako o zeleném srdci metropole, protože je v této čtvrti největší množství parků, ve kterých je dostatek volnočasových a sportovních hřišť. Třetí městská část nezůstává pozadu ani v zábavě a kultuře, večery tak mohou trávit obyvatelé nových bytů v hospůdkách nebo v hudebních klubech. Své si najdou také milovníci Járy Cimrmana, protože na Žižkově je jeho domovská scéna, nezávislá a artová tvorba naopak potěší v kině Aero.

Spread the love