home Zdraví Nový způsob léčení – biorezonance

Nový způsob léčení – biorezonance

Jsme zdraví, bez větších zdravotních problémů, ale cítíme, že naše vitalita a energie by na tom mohla být lepší? Případně se cítíme bez důvodu často unavení, nevíme proč a nemáme čas jít k doktorovi? Nebo jsme při našem lékaři byli a nedostali jsme dostatečnou odpověď ani návrh na řešení?

Pokud už máme toho celého dost, ale stále máme chuť s tím něco udělat, můžeme vyzkoušet například i některý ze způsobů alternativní medicíny. Jedním z nich je například biorezonance a biorezonanční terapie. Jde o způsob ozdravování pomocí speciálního přístroje, který na tělo působí pomocí vysílaní jistých frekvencí. Prostřednictvím těchto frekvencí údajne dokáže přístroj působit na patogenní mikroorganismy a napadené oblasti.

Špatné zkušenosti s podvodníky.

Při pojme alternativní medicína může zůstat mnoho lidí skeptických. Nedivme se jim, vždyť i mají proč. V dnešní době je mnoho podvodníků, kteří vystupují pod zástěrkou alternativní medicíny. Mohou nám tvrdit, že léčí a že dokážou lidem pomoci. No v konečném důsledku se výsledky nemusí dostavit a na naše rozhodnutí doplatí opět pouze naše peněženka.

Ze svého okolí můžeme poslouchat různé příběhy o alternativní medicíně. Buď posloucháme jak někomu léčba pomohla nebo naopak – velké stížnosti. Ty mohly obsahovat nespokojenost s důvěryhodností, vysokou platbou za prvé vstupní vyšetření, následně za každé další vyšetření a každé poradenství.

K řečem o poplatcích se mohli přidat ještě námitky ke koupi množství doporučených léků, léčivých doplňků, tinktur či několika kapek. A protože si to všechno daný člověk musel koupit od poskytovatele této alternativní medicíny a ne z nějaké lékárny, náš zájem a důvěra mohly vyprchat.

Najdou se však i lidé, kteří si alternativní medicínu nevědí vynachválit. S přístupem, léčbou, navrženými výživovými doplňky či napr. s bachovými kvapkami jsou nadmíru spokojeni. Dokonce tvrdí, že jim alternativní léčení pomohlo více než běžní doktoři.

Co když mi to nepomůže?

V případě, že se tento způsob léčby rozhodneme vyzkoušet, mějme na paměti, že každý člověk je jiný a jedinečný. To, že něco mohlo pomoci jednomu neznamená, že to nutně pomůže i nám. I když se nám zdá, že náš problém je identický. Na druhé straně nám to však může pomoci, i když to jinému člověku nepomohlo. Zdravotní benefity a úlevu nám mohou přinést i způsoby, o kterých jsme předtím neslyšeli.

Nemusíme hned odsoudit něco neznámé. Vlastní zkušenost je stokrát lepší než zkušeností lidí, které možná ani neznáme.

Zklamaní můžeme být, i když máme od tohoto způsobu ozdravování nadměrné očekávání. Nikdo nám přece neslibuje zázraky na počkání ani okamžité vyléčení. Zlepšení zdravotního stavu je však také jistým benefitem. Pokud nám ani přesto zmíněný způsob nevyhovuje, musíme si najít jinou cestu k tomu, abychom se cítili lépe.

Spread the love