home Dárky, Tipy, Zdraví Nuru masáže potěší mužské i ženské smysly

Nuru masáže potěší mužské i ženské smysly

Netradiční a rozhodně zajímavý zážitek kombinující tradiční prvky masáže a silný erotický náboj –  to je nuru masáž, kterou si můžete dopřát sami nebo v doprovodu vaší drahé polovičky. Tato masáž je původem z Japonska a právem patří mezi nejstarší metody masírování. Cílem nuru masáže je ulevit tělu jako celku a to jak po stránce psychické, tak i fyzické.

Jak probíhá Nuru masáž

 

Nuru masáž se od těch klasických liší především v tom, že je masérka během masírování úplně nahá nebo jen velmi spoře oděná. Masáže se také přezdívá klouzavá nebo mokrá a to díky tomu, že probíhá tělo na tělo.  Na první pohled se tak může zdát, že je tento typ masáže určený především pro pány. Není tomu ale tak, i ženy si mohou nuru masáž dopřát a poznat tak na vlastní kůži jaké má přínosy.

Jak nuru masáž probíhá

 

Masáž je zpravidla započata společnou sprchou, kterou ale lze samozřejmě odmítnout. Už ve sprše dochází k první jemné masáže, která příjemně polaská smysly a připraví vás tak na to, co bude následovat.  Poté se společně s masérkou přesunete do útulně zařízeného pokojíčku, kde ulehnete na matraci, a masérka na vás nanese speciální gel vyrobený z mořských řas. Tento gel se vyznačuje vysokou klouzavostí, což je pro nuru masáž typické a potřebné. Mezi techniky používané při masáži patří hlazení, hnětení či různé doteky.

 Solo nebo v páru

 

Již v úvodu dnešního článku jsme zmínili, že na nuru masáž můžete přijít sami nebo se svou drahou polovičkou. Erotické masáže pro páry jsou stále vyhledávanější zpestřením, které do vztahu vnese nový náboj, touhu a vzrušení. Erotická masáž pro páry probíhá tak, že má každý zúčastněný svou masérku a partneři se během masáže mohou držet za ruku.

 

 

Spread the love

One thought on “Nuru masáže potěší mužské i ženské smysly

Comments are closed.