home Móda a styl, Tipy Osvojte si trend vrstvení

Osvojte si trend vrstvení

Podzim je sice nejbarevnější roční období, během kterého se příroda halí do nejrůznějších odstínů od žluté, přes hořčicovou až po oranžovou a červenou. Zároveň je to období, pro které je typický jeden velice oblíbený trend: vrstvení! Kdy jindy s ním začít, nežli právě teď, kdy si z nás počasí občas dělá blázny a nutí nás jeden den pobíhat po venku v tričku a další den se halit do huňatých svetrů?!

Pozor! I vrstvit se musíte naučit!

Ještě než stihnete namítnout, že na vrstvení oblečení přece nic není – vždyť stačí vzít několik kousků a poskládat je na sebe, ne? – dovolíme si vás upozornit na jednu důležitou věc: i vrstvení oblečení se musíte naučit, pokud nechcete vypadat jako neforemná valící se koule. Naštěstí ale čtete náš dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak správně na to.

Tip první: na začátek něco jednoduchého

Chcete-li si vytvořit super podzimní outfit, ve kterém bude hrát hlavní roli vrstvení, pak začněte u něčeho jednoduchého. Jako první kousek – nepočítáme spodní prádlo – si na sebe vezměte klasické tílko. Vzhledem k tomu, že na něho budeme vrstvit další oblečení, je v podstatě úplně jedno, jakou bude mít barvu. Máte? Fajn, tak jedeme dál.

Tip druhý: chce to něco nahoru

Na obyčejné tílko si můžete obléknout nějaké tričko, třeba s dlouhým rukávem. Vsadit můžete i na halenku nebo třeba rolák

Tip třetí: co k tomu?

To už záleží na vás. Pokud si vezmete džíny, nemusíte nic dalšího řešit. Kdo vsadí na legíny, může na ně obléknout sukni nebo kraťasy – nekruťte hlavou, že je to nesmysl. Vždyť se to takhle nosí. To samé platí i o sukni, pod kterou si můžete vzít třeba barevné punčochy.

Tip čtvrtý: co dáme nahoru?

Ideální bude třeba nějaká kratší bundička, která může sahat třeba jen do pasu. Trendy jsou teď křiváci, ale ničemu neuškodíte, pokud sáhnete třeba po riflové bundě. Kdo chce něco delšího, ten může vsadit na cardigan.

Tip pátý: doplňky nesmí chybět

Na závěr ještě doplňky. Co se týče bot, můžete vsadit na kotníčkové, které jsou na podzim velice trendy. Kolem krku si omotejte šátek nebo slabší šálu. Nezapomeňte na kabelku, vždyť ta neodmyslitelně patří ke každému dámskému outfitu.

Spread the love