home pro Ženy Pohybem ke zdraví

Pohybem ke zdraví

Už nyní se začínáte obávat toho, jak smysluplně zabavíte Vaše dítě, až přijdou první deštivé dny? S malými dětmi můžete začít navštěvovat kurz plavání kojenců v Praze a naučit je již v brzkém dětském věku základní plavecké dovednosti.

Spousta zábavy při plavání kojenců Praha 6

Plavání kojenců Praha 6 je doporučováno dětem ve věku od šesti měsíců do tří let. Kurzy probíhají v útulném a moderním prostředí. Bazén je pravidelně ošetřován a splňuje veškeré požadavky hygienické normy. Kurzy vedou zkušené lektorky s akreditací. Plavání kojenců probíhá velmi hravou hrou, lektorky zapojují rovněž různé písničky i říkánky. Seznam kurzů najdete na tomto webovém portále www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/. Dítě se vrací během kurzů do vodního prostředí, které je mu velmi dobře známo z období, kdy jej maminka nosila u sebe v bříšku. Dítě si s rodiči při plavání vytváří pevný vztah založený na důvěře a respektu. Dítě se během kurzu naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat i se potápět. Schopnost orientovat se pod vodou ocení také v budoucnu, až z něj bude zdárný plavec.

Kam za moderní fyzioterapií?

Centrum trvalého zdraví Cordeus poskytuje služby nejen maminkám s dětmi, ale také lidem, které trápí zdravotní potíže s pohybovým aparátem a potřebují vyhledat pomoc fyzioterapeuta. Moderní fyzioterapie Praha 6 se zaměřuje na odstranění bolestí zad i kloubů. Součástí fyzioterapeutického ošetření je obnova a posílení pohybového aparátu. Dochází také k mobilizaci kloubů a nápravě svalové disbalance. Řada zdravotních potíží tohoto rázu vychází z osvojení chybně naučených pohybových stereotypů, proto si moderní fyzioterapie klade za cíl jejich odstranění a správné naučení.

Spread the love
  • 5