home Móda a styl Potřebuje váš šatník obnovu? Velice rádi vám poradíme s outfitem!

Potřebuje váš šatník obnovu? Velice rádi vám poradíme s outfitem!

Nové džínové kalhoty

Postáváte před šatníkem a už hodnou dobu vybíráte, co si vzít na sebe? Nejste schopni doladit správný styl a došli jste tedy k nezvratnému názoru, že vaše šatní skříň potřebuje oživení? V případě, že jste alespoň na jednu z výše zmíněných otázek odpověděli jasné ano, inspirujte se našimi módními tipy, které jsou in právě v letošní sezoně.

rifle1

Jestliže chcete zakamuflovat nějaké to kilečko navíc, nezpevněné bříško nebo oblejší boky, vsaďte na jistotu a kupte si nové džínové kalhoty. Kvalitní materiály, ze kterých jsou džíny vyrobeny, umí vaše neposedné tvary rafinovaně skrýt. Časům, kdy bylo možno vybírat džínové kalhoty jen a pouze z jednoho druhu rifloviny, jsou naštěstí již dávno za námi. Dnešní výběr džín je skutečně pestrý a problém s výběrem nebude mít ani sebenáročnější dívka. Zakoupit si můžete džíny pestrobarevné, s potiskem, s různorodými aplikacemi, třpytkami i perličkami.

 

Nové džínové kalhoty

Jelikož nás poslední dny obklopují typická letní vedra, vychvalovat klasické rifle je v této době docela nepraktické. Jestliže však na džínovinu nedáte dopustit, svou pozornost zaměřte na nabídku riflových kraťas případně speciálních letních riflí, které jsou vyrobeny z tenčí džínoviny. Tyto letní džíny je možno nakoupit v nákupních centrech případně ve velmi populárních e-shopech, které dokáží ušetřit nejen váš čas, ale taky finanční prostředky. Pokud klasickému stání ve frontách moc neholdujete, není nic snazšího, než vyrazit na nákup nových doplňků online.

Ale ani letní měsíce nebudou trvat stále. Léto se pomalu překlene do chladnějšího podzimu a to pro spoustu z nás znamená další nakupování – pro tentokrát sezónního zboží. Tentokrát budou podléhat tradiční nákupní horečce především bundy, které jsou na podzim nepostradatelným pomocníkem. Vybírat je možno z pestré nabídky – dívky a ženy asi zaujmou kožené, či koženkové bundy, pánové dají naopak s velkou pravděpodobností přednost sportovnějším materiálům a střihům.

Spread the love