home Dárky, Móda a styl Praktické a stylové pyžamo: které bude to vaše?

Praktické a stylové pyžamo: které bude to vaše?

Každá z nás máme v šatníku nějaké pyžamo. Ve skutečnosti jej považujeme za něco obyčejného, ba dokonce za samozřejmost. Často do role pyžama pasujeme vytahané tričko, které po několika praních ztratilo svůj původní tvar, a doplníme ho o volné přítelovy trenýrky, které mu drze zabavíme. A není to škoda? Vždyť i pyžamo může mít styl a šmrnc, aniž by přitom neztratilo své pohodlí. A víte vůbec, z čeho vlastně můžete vybírat?!

Není pyžamo jako pyžamo

Když se řekne pyžamo, co si vybavíte? Pro někoho je to tričko a kraťasy, pro jiného pohodlná noční košile, pro dalšího sexy košilka. Možností je hned několik a každá z nich má něco do sebe. Tak co kdybyste i do postele ulehali obklopené pohodlím i vkusem?

·         Saténová noční košilka

Tuhle variantu bychom mohli považovat za klasiku mezi dámskými pyžamy. Nejenže jsou díky svému materiálu pohodlné a na těle více než příjemné, ale navíc se mohou pyšnit i pohodlím a přitažlivým stylem. Jakmile se v téhle košilce objevíte před svou drahou polovičkou, můžete si být jistí, že se k vám neotočí zády a nebude si luštit křížovky!

·         Pohodlná noční košile

Když už jsme se zmínili o klasice, máme tu hned dalšího horkého kandidáta. Klasická noční košile vyrobená z příjemného materiálu, kterým je nejčastěji bavlna, je oblíbenou volbou mnoha žen. A je jedno, jestli má dlouhý nebo krátký rukáv, jestli sahá těsně pod kolena nebo je dlouhá až po kotníky. Tyhle noční košile mají roztomilé potisky nebo vtipné nápisy, takže rozhodně nejsou nudné.

·         Pyžamo ala pánský styl

Teď máme na mysli pyžamo skládající se z trička a dlouhých kalhot, což je kombinace, kterou nejčastěji nosí muži. Nikde ale není psáno, že v tomhle pyžamu nemůžete do postele ulehat i vy. Tričko s dlouhým rukávem a dlouhé nohavice jsou skvělou volbou především v zimních měsících, kdy vám bude příjemné teplo.

Spread the love
  • 5