home Dárky Přemluvte Vaši bojácnou partnerku k adrenalinovému zážitku

Přemluvte Vaši bojácnou partnerku k adrenalinovému zážitku

Nedovedete si představit Váš volný čas bez adrenalinu a rád byste k nějakému takovému zážitku přemluvil také Vaši partnerku? Možná se Vám to podaří díky Firmě na zážitky.

Se školou smyku zvládnete řízení také na nebezpečné vozovce

V portfoliu zábavního portálu Firmy na zážitky najdete celou škálu nejrůznějších zážitků, které by si neměl nechat uniknout nikdo, kdo alespoň trochu rád zkouší nové věci. Téměř samozřejmostí je dnes umět řídit motorový vůz. Bez řízení se dnes neobejdete především ve chvíli, kdy potřebujete snadněji a rychleji dopravit se do zaměstnání, zavést děti do školy a následně je vyzvednout, přemístit je na kroužky nebo třeba nakoupit. Nejeden řidič se však obává řídit auto v nepříznivém počasí. Díky škole smyku však můžete zvládnout řízení také v dešti, v mrazu nebo v jiných případech, kdy vozovka neodpovídá ideálním podmínkám. Právě ve škole smyku budete mít příležitost naučit se řídit na ledu, sněhu či vodě. Sebejistě se zde naučíte zkrotit neovladatelný automobil.

Tandemový seskok padákem by neměl uniknout žádnému milovníkovi adrenalinu

Velké množství adrenalinu se vám do krve nažene při tandemovém seskoku. Tento zážitek je určen především pro opravdové fajnšmekry. Přemluvit k tomuto zážitku Vaši partnerku pro Vás bude možná malý oříšek, avšak za možnost vidět svět pod vámi z ptačí perspektivy, to jistě stojí. Poukázku můžete koupit již nyní zde www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-padakem. Před skokem na vás čeká krátká instruktáž. Adrenalin do krve se vám pohrne již během letu letadlem. Po seskoku zažijete nepopsatelný popis z volnosti a možnosti vidět krásy České republiky pod vámi. Na závěr si užijete měkké přistání na pevninu.

Spread the love
  • 5