home pro Ženy Přestaňte snít o pleti bez vrásek, s odbornou péčí nic není nemožné

Přestaňte snít o pleti bez vrásek, s odbornou péčí nic není nemožné

Vrásky nemá nikdo rád. Usídlí se na místech, kde zrovna ne moc pěkně vypadají. Za jejich vznikem může sice stát i věk, ale na druhou stranu existují i jiné příčiny, kdy se vrásky objevují. Stačí odborná péče a konzultace, aby se vrásky rozhodly ustoupit. Poté bude pleť vypadat pěkně, mladě a svěže. Lifting obličeje je ideální možností, jak se k takovému výsledku dopracovat. Je to skutečný zázrak dnešní doby.

Je mnoho důvodů, proč nedat prostor vráskám

S přibývajícím věkem se samozřejmě objevují různé problémy. Mezi skutečně viditelné a nechtěné patří vrásky. Dá ale proti nim vůbec bojovat, aniž by člověk musel podstoupit plastiku? Možná vás překvapí odpověď, ale zní kladně. Ano skutečně dá, zvláště když se to bude týkat omlazení pleti. Rozdíl bude tak viditelný, že skutečný věk každého pak překvapí. Lifting obličeje není zrovna neznámý pojem, avšak stejně o této metodě mnoho žen zatím ještě neví. Za vznikem této techniky stojí přední lékaři, kteří mají zkušenosti s plastikou, dermatologové a podobně. Efektivnost této metody má mnoho spokojených klientů a výsledky hovoří skutečně za vše. Proměna obličeje je rychlejší, než si jen můžete pomyslet. Již jen to je důvod, proč neumožnit vráskám, aby se zabydlely na partiích, které jsou ke vzniku náchylnější.

Není důvod podceňovat kosmetiku

Častokrát panuje mezi lidmi názor, že veškerá kosmetika stejně nepomáhá. Nicméně je důležité vybírat i odpovídající produkty a nesoustředit se na cenovou relaci, která rozhodně není relevantní. Krém na vrásky musí obsahovat vhodné složení a ideální látky, které podpoří správnou výživu pokožky, tím zamezí vzniku vrásek. Je to zdlouhavější proces, nicméně je dobré si rovněž vybrat odpovídající krém věkové hranici. Čím je člověk starší, tak ubývají v těle látky, které ovlivňují pružnost a pevnost kůže. Povislá kůže se dá rovněž vyřešit a vhodný je v tomto případě niťový lifting.

  • Jedná se o velmi účinný anti-agingový zákrok.
  • Je oblíbený i v tom, že není nutnost chirurgického zákroku, po kterém zůstávají jizvy.
  • Používá se pro vyrovnání oblasti čela, tváří, brady, krku, dekoltu.
  • Dochází ke tvorbě kolagenu, který se samozřejmě s přibývajícím věkem ztrácí.
  • Vytvoří se síť zpevňující tkáně, čím dochází k odstranění vrásek.
  • Povadlá pokožka získá mladistvý vzhled.
  • Rovněž se může jednat o funkční variantu, pokud nepůsobí botulotoxin.
Spread the love
  • 5