home Tipy, Zdraví Pro hydratovanou a zářivější pokožku na biorevitalizaci

Pro hydratovanou a zářivější pokožku na biorevitalizaci

Zastavit stárnutí sice není možné, ale estetická medicína se s ním dokáže poprat velmi statečně. Existuje mnoho způsobů, jak rozzářit i léty unavenou tvář. Biorevitalizace je vhodná nejen pro první příznaky stárnutí, ale i pro unavenou a vyčerpanou pleť. Jde o léčebnou proceduru pro podporu vašeho zdraví.

Injekční aplikace se smyslem

Do pokožky se aplikuje kyselina hyaluronová. O té jste pravděpodobně slyšeli – je vyhledávaná proto, že má obrovskou  schopnost vázat na sebe vodua být tak mocným nástrojem hydratace pleti s tajemstvím  mládí.

Kyselina hyaluronová v pokožce

Tato jedinečná  kyselina je v pokožce přirozeně obsažena. Ale s věkem jí ubývá. To je jeden z důvodů, proč vypadáme unavenější a naše tvář ztrácí jas a vitalitu. Když se kyselina opět do kůže dostane ve větším množství, spouští se proces hluboké regenerace a obnovy pleti. Pokožka se zpevňuje, prosvětluje, vyhlazuje, stává se pružnější, zkrátka hezčí a mladší.

Omlazení není jediným účinkem biorevitalizace. Má svou roli i při léčení problémové pokožky a při její regeneraci. Často se využívá po agresivním opalování, hubnutí i po nešetrných kosmetických procedurách.

Biorevitalizace v praxi

Aplikace kyseliny hyaluronové do kůže se provádí ultratenkou jehličkou. Jedná se o téměř bezbolestný proces, ale je možné využít i anestetika. Před zákrokem ani po zákroku vás nečekají žádná velká omezení, po proceduře můžete klidně zase pokračovat v běžném životě. Nejedná se o invazivní zákrok, naopak je dnes osvědčený a ověřený.

Jste vhodný kandidát na biorevitalizaci?

Existují i pacienti, u kterých není procedura vhodná. Jde především o těhotné a kojící ženy, diabetiky 1. typu, pacienty po léčbě zhoubného nádoru a při kožních onemocněních. Doporučujeme však vždy konzultaci s odborníkem. On nejlépe vyhodnotí stav vaší pleti a navrhne vám, jaký zákrok bude nejlépe vyhovovat vaší pokožce.

Laserová estetická klinika Altos v Praze nabízí nezávazné konzultace, neváhejte je využít a zeptat se na injekční metodu biorevitalizaci zkušených odborníků.

Spread the love