home Móda a styl, Tipy, Zdraví Pro krásu vašich vlasů

Pro krásu vašich vlasů

Vlasy jsou dnes především ozdobou hlavy žen i mužů. Jejich ochranná funkce není již tak aktuální, o to více dbáme na to, aby byly kvalitní a krásné. Chceme mít zdravé vlasy, husté a lesklé, s efektním objemem. Pro jejich zdraví jsou důležité především minerály, stopové prvky i některé vitamíny, ale také psychická pohoda a všeobecně dobré zdraví našeho organismu.

vlasové hnojivo

Mnoho aminokyselin (vitamínů) a minerálů (stopových prvků) přijímáme v potravě a pro růst vlasů a jejich kvalitu jsou rozhodující především vitamíny skupiny B a vitamín C, ze stopových prvků vápník, železo a také křemík a síra. Ne vždy však přijímáme všechny důležité látky v dostatečném množství a tak, aby je náš organismus mohl využít správně. Mnohdy se na nás a na kráse a kvalitě našich vlasů i pleti a nehtů podepisuje vliv stresu a životního prostředí, kde se pohybujeme, vlasy jsou lámavé a suché. Množství vitamínů i minerálů potřebné pro kvalitní růst vlasů bývá proto vyšší, než můžeme potravou získat. Na trhu existuje mnoho přípravků, které doplní chybějící výživné substance. Mají nejčastěji podobu tablet.

Novinkou v péči o vlasy je vlasový aktivátor Vlasové hnojivo, který ve vyváženém poměru obsahuje látky podporující normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Křemík je důležitý pro tvorbu pojivové tkáně a rozhoduje tak o pevnosti a pružnosti. Minerál krásy – síra – spolu se zinkem zodpovídá zejména za lesk celkovou kvalitu a lesk vašich vlasů. Vitamíny B5 a B7 působí antioxidačně a napomáhají vstřebávání látek potřebných pro posílení růstu vlasů. Protože Vlasové hnojivo působí zevnitř jako vlasová výživa, vlas vyrůstá zdravý, pružný a pevný.

Vlasy namáhá barvení či trvalá, také sport nebo náročný životní styl. Výživa vlasů zevnitř pomůže vlasy významně regenerovat a ony opět získají krásný vzhled a budou zářit zdravím.

Spread the love