home Dárky Proč si kupovat drahé světové parfémy, když můžete mít jejich imitace levně?

Proč si kupovat drahé světové parfémy, když můžete mít jejich imitace levně?

Vůně je v životě velmi důležitá, sice není vidět, ale přesto dokáže udělat dojem. Jen si představte  rande s protějškem, který božsky voní. Okouzlí vás zajisté mnohem více. Vůně dokáže zapůsobit  mnohem více než si mnozí myslí. Pokud chcete udělat dojem, lacinými parfémy ho rozhodně  neuděláte. Vyplatí se navštívit luxusní parfumérii a vyzkoušet, jak voní parfémy od předních  světových výrobců. Rozdíl pocítíte okamžitě.  

Většinu lidí odradí jeden faktor a tím je vysoká cena. Někteří i tak zainvestují do drahého parfému a tak si vyberou jeden z těch mnoha krásných, které je zaujaly. Nemusíte se šidit, můžete si svůj  domácí inventář vybavit o všechny světové vůně, které vás zaujmou, aniž byste za to museli nutně  utratit celé jmění. Chytří lidé si nekupují drahé originály, ale dokonalé imitace parfémů, které byste  pravděpodobně od originálu nepoznali, ale rozdíl v ceně poznáte okamžitě. Specialistou na imitace  parfémů je Esensino.cz, který nabízí vysoce kvalitní imitace, které mají 18% podíl vonných esencí.  Tyto imitace jsou vyrobeny z kvalitních esencí a vonných složek od předního francouzského  výrobce. 

Jaký parfém vás zaujal nejvíce? 

Každému se líbí něco jiného, v eshopu Esensino.cz si můžete vybírat ty nejlepší imitace vůní od  nejlepších značek. Co takhle imitace parfémů Hugo Boss? Svůj oblíbený parfém můžete mít  podstatně levněji. Možná toužíte mít napodobeniny parfémů Armani. Výběr je skutečně široký,  jednotlivé parfémy mají příjemnou intenzivní vůni, která vydrží působit v průměru 4-6 hodin.  Nabízí se vám různé varianty, 2ml tester, 25ml, 55ml, 100ml a náplň 100ml parfému. Sortiment  eshopu Esensino.cz nezahrnuje jen imitace parfémů, můžete zde vybírat třeba také plnitelné  flakony, vonné svíčky, vonné vosky a aromalampy. Udělejte si radost a přineste do svého života  vůni, se kterou se budete cítit ještě lépe.

Spread the love
  • 5