home Tipy Provoňte šatník neodolatelnými vůněmi nové přírodní řady aviváží Silan Naturals

Provoňte šatník neodolatelnými vůněmi nové přírodní řady aviváží Silan Naturals

Oblíbená značka aviváží Silan Aromatherapy+ se mění na Silan Naturals. Změnou neprochází jen název, ale také složení. Nové aviváže Silan Naturals obsahují až 99 % složek přírodního původu a nabízejí tři varianty příjemných, květinových a přírodních vůní – Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver, Silan Naturals Peony & White Tea a Silan Naturals Coconut Water & Minerals.

Krémové složení nových aviváží Silan Naturals je inspirováno čistými přírodními ingrediencemi. Opojné vůně a speciální formule ukryty v každém balení Silan Naturals se postarají o dlouhotrvající hebkost každého kousku vašeho prádla. Používáním aviváže bude vaše oblečení nejen hebké na dotek, ale i mnohem měkčí, což usnadní následující proces žehlení. 

Jak již bylo zmíněno v úvodu, v nabídce Silan Naturals jsou k dispozici tři varianty vůní: 

Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver – novinka inspirována kombinací exotických vůní – rostliny Vetiver, která byla populární zejména ve starověké Indii, kde věřili že slouží jako uklidňující prostředek a Ylang Ylang, tropického rychle rostoucího stromu pocházející z tropické Asie a Austrálie.

Silan Naturals Peony & White Tea – něžná a přírodní vůně vycházející z kombinace oblíbené pivoňky a bílého čaje. 

Silan Naturals Coconut Water & Minerals – přírodní a harmonická vůně obohacená o kokosovou vodu a minerály. 

Nové aviváže Silan Naturals jsou dostupné ve třech velikostech balení za doporučené ceny: 800 ml za 69,90 Kč; 1450 ml za 139 Kč a 2700 ml za 179 Kč.

Spread the love
  • 5