home Finance Půjčky od soukromých osob jsou tu pro každého

Půjčky od soukromých osob jsou tu pro každého

Půjčky se v posledních letech staly nedílnou součástí našich běžných životů. Za to vděčíme zejména stále se zvyšujícím cenám všeho kolem nás, které nám bohužel neumožňují nakupovat potřebné věci z vlastních kapes. Pokud nejste ve světě půjček žádným velkým odborníkem, může se vám snadno stát, že se vrhnete do podepsání něčeho, co ani zdaleka není tak výhodné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Úkolem tohoto článku je představit všem čtenářům a potenciálním zájemcům a půjčku takovou společnost, která poskytuje klientům naprosto unikátní služby. Určitě jste o ní již slyšeli například prostřednictvím televizních reklam. Řeč je o Zonky, které se jinak trefně přezdívá „půjčka od lidí“. V čem vlastně spočívají největší výhody tohoto způsobu nabití peněz? O tom se dozvíte více v následujících řádcích.

V čem je půjčka od Zonky natolik výjimečná?

Pokud se rozhodnete využít služeb Zonky, čeká na vás opravdu značné množství výhod, které vypadají následovně:

  • výše půjčky v rozmezí od 20 000 do 750 000 Kč
  • doba splatnosti půjčky od 6 do 84 měsíců
  • úroky již od 3,99 % (nižší nebo srovnatelný s bankovními společnostmi)
  • velice rychlé vyřízení žádosti
  • předčasné splacení půjčky zcela zdarma
  • zaplacení více splátek najednou absolutně kdykoli

Částky, které si můžete na Zonky půjčit, se pohybují v opravdu širokém rozpětí, takže z nich můžete financovat například rekonstrukci bytu, ale i opravdu porouchaného automobilu. Zonky půjčky se dají využít i jako taková finanční záplata před výplatou v případě, že potřebujete akutně poplatit své pohledávky, ale bohužel vám na to nezbyly peníze.

Doba splatnosti se samozřejmě odvíjí od výše zapůjčené částky, nicméně je ke klientům ve všech případech velice vstřícná, aby měl každý stejné šance půjčku efektivně splácet. Úroky Zonky půjčky jsou také velice příjemné, přičemž v mnoha případech dokáží vyrovnat (nebo dokonce překonat) půjčky bankovní, které většinou mívají úroky podstatně nižší než nebankovní společnosti.

Peníze hned a navíc od lidí

Pokud se rozhodnete přistoupit ke sjednání půjčky, většinou peníze potřebujete získat co nejdříve. Banky vám v tomto ohledu ale příliš vstříc nevycházejí. Peníze sice dostanete, ale proces může trvat opravdu dlouhou dobu. Vyřízení půjčky od Zonky se dá provést online z domova a navíc v opravdu rychlém časovém období, takže se dá říci, že s penězi můžete začít prakticky okamžitě operovat.

Předčasné splacení půjčky je zcela bezplatné, takže pokud se vám podaří potřebnou finanční částku získat dříve, než jste původně plánovali, určitě tuto možnost využijte. To samé platí i pro zaplacení více splátek najednou. Jestli vám to situace dovolí, nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků.

Zonky mnohým přijde daleko sympatičtější i díky tomu, že za půjčkami nestojí obrovská společnost s bezejmennými tvářemi v jejím čele. Půjčky od lidí pramení ze spolupráce s osobami jako jste vy samotní, což může být základní bod, proč se pro tuto službu rozhodnout. Nenasytným finančním subjektům, které člověka berou pouze jako kus skládačky, se tak vyhnete doslova obloukem.

Když už půjčka, tak u zákazníky ověřené společnosti

Jestli se bez půjčky jednoduše neobejdete, věřte, že to rozhodně není žádná ostuda. V současnosti tímto způsobem řeší nedostatek peněz většina naší společnosti. Pokud si nechcete neustále upírat radosti života, nic jiného vám nejspíš nezbude. Pokud se ovšem touto cestou vydáte, měli byste předem zvážit všechny možnosti, které vám bohatý trh nabízí. A právě služba Zonky by vašim zrakům rozhodně neměla uniknout, protože za ní stojí mnoho spokojených klientů, kteří vám jistě dají za pravdu, že ve výsledku udělali dobře.

Spread the love
  • 5