home Móda a styl Puntíky teď frčí! Kde všude se nosí?

Puntíky teď frčí! Kde všude se nosí?

Puntík sem! Puntík tam! Puntíky všude kam se podívám! Tak takhle nějak bychom mohli stručně a jasně definovat dnešní článek, který je od začátku až do konce věnovaný právě puntíkům – konkrétně pak puntíkovanému vzoru, který jak se zdá, je asi nesmrtelný!

Puntíky pro všechny!

Co si budeme nalhávat! Pokud byste se hned teď zvedli a šli se podívat do své šatní skříně, určitě byste v jejích útrobách našli minimálně jeden kousek s puntíky. Nemáme pravdu? Každý z nás nějaký ten kousek v zásobě má, někdo jich má samozřejmě daleko více, protože roztomilým a nadčasovým puntíkům naprosto propadl. A víte co? Není se čemu divit! Puntíkovaný vzor je nejen nesmrtelný, ale i nadčasový a je jisté, že nikdy nevyjde z módy!

Malé nebo velké?

Ačkoli se často říká, že na velikosti nezáleží, v případě puntíků na oblečení je jejich velikost docela zásadní. Pokud chcete upoutat pozornost a chcete být vidět, pak nepřemýšlejte a jednoznačně sáhněte po oblečení s velkými a výraznými puntíky. S těmi si můžete být jistí, že v okolí zaručeně budete vynikat. Naopak kdo nechce být středem pozornosti, ten si bohatě vystačí s jemnými a menšími puntíky. Ty jsou roztomilé, něžné a působí elegantně.

Kde všude se nosí?

Tohle je trochu zbytečná otázka, ale přesto vám na ni odpovíme: všude! A když říkáme všude, tak skutečně myslíme všude. Puntíky totiž najdete jak na šatech, sukních, tričkách nebo halenkách, tak i na džínech, mikinách, legínách nebo topech. Puntíky jsou prostě všude a i vy si mezi širokou paletou určitě dokážete vybrat.

Umíte je správně nosit?

Ještě se nabízí otázka, zda puntíkovaný vzor vůbec umíte nosit?! Ačkoli je hodně populární a drží se na předních příčkách pomyslného módního žebříčku, ne všichni mají tak úplně jasno v tom, jak ho nosit správně. Klasikou všech klasik je samozřejmě kombinace černé a bílé barvy. Často se ale setkáte i s jinými barevnými kombinacemi. Určitě se jich nebojte, ale pokud vsadíte třeba na zeleno-modrý top, nekombinujte jej s další barvou. K takovému topu se hodí modré džíny nebo třeba zelené legíny.

Spread the love