home Dárky, Móda a styl Řešíte vánoční dárky s předstihem? Vsaďte na originální trička!

Řešíte vánoční dárky s předstihem? Vsaďte na originální trička!

Léto sice ještě neskončilo, ale všichni dobře víme jak to každoročně chodí. Sotva se vzpamatujeme z toho, že skončily prázdniny, už jsou tu první plískanice a ani se nenadějeme a zjistíme, že v obchodních centrech už opět hraje vánoční hudba pro množství výzdoby jen těžko hledáte východ do garáží. A přichází každoroční panika, co komu, honem přemýšlíte, co jste dali svým dospívajícím dětem loni a co vtipného vymyslíte letos pro své kamarády nebo stále mladistvého manžela, kterému sice už táhne na padesát, ale rozhodně to na sobě nedá znát. Máme pro vás tip. Co takhle koupit jim tričko geek ?

geek-tricka-trickoZní to jak ze sci-fi filmu? Nebojte se, žádný plastový zázrak, co se sám umí obléknout či umístit do prádelního koše. Jedná se o kvalitní trička jen s puncem originality. A o tu jde dnešním mladým především. Hlavně nebýt tuctoví! Tato originální trička potištěná nejrůznějšími vtipnými nápisy nebo grafikou opravdu pobaví nejen obdarovaného, ale celkem určitě i jeho okolí. Vybírat můžete z různých barev a velikostí, ale zejména dle zaměření. Pro manžela třeba jedno z oblasti IT, pro malého vědce třeba tričko s atomem, vtipné tetris triko či takové, které udělá ze svého majitele limitovanou edici. Na výběr je skutečně mnoho variant a nemusíte se bát, že byste s takovým dárkem neuspěli.

A jako doplněk můžete koupit třeba další geniální dárek. Třeba v podobě desky na rychlé skládání oblečení. Sen každé matky – prádlo srovnané do komínků a ještě větší sen dítěte, které komínku dokáže snadno docílit, tak proč ne. Letos vás už vánoce nezaskočí. Vyberte pro každého něco a v prosinci si budete s úsměvem a klidem užívat vánoční pečení a pohádkování. A mezitím všichni ostatní budou v panice pobíhat přeplněnými obchoďáky. Mým snem je, koupit každý rok dárky na jednom místě a hlavně, z pohodlí domova. Možná jsem rozmazlená, ale spíše si vážím svého volného času a ten rozhodně nechci trávit ve frontách a co vy, nepřijde vám design tričko jako skvělý dárek?

Spread the love
  • 5