home Bezmasá jídla, Tipy Restaurace Praha Chodov a živá radost

Restaurace Praha Chodov a živá radost

Říká vám něco označení RAW strava? Pokud momentálně hledáte ve své paměti pojmenování, které by tuto perfektní stravu označovalo, pomůžeme vám a to tak, že se vydáte nejlépe ještě dnes do restaurace Praha Chodov a ochutnáte v našem novém veganském bistru tuto živou slast, která nese pojmenování raw. Tudíž nasedněte do metra, auta či jiného dopravního prostředku a přijďte ochutnat jídlo, které vám vykouzlí úsměv na tváři, a ještě uděláte něco pro vaše zdraví.

Tepelně neupravené potraviny, které si zachovají své zdraví prospěšné látky

Touto restaurací chceme ukázat, že i běžně pracující člověk, který má minimum času, se může stravovat zdravě. Rádi každému vřele vysvětlíme, proč je dobré jíst právě tuto raw, neboli jinými slovy živou stravu. Potraviny, které zde připravujeme, totiž tepelně neupravujeme, tudíž si zachovávají všechny své zdraví prospěšné látky. Matka příroda je totiž možná čarodějka a moc dobře věděla, že v nehostinných podmínkách, kterými jsou například tropické pralesy či pouště, budou lidé přežívat jen díky tomu, že si veškeré potraviny, které zde rostou, uchovají svou přirozenou míru živin a zdraví prospěšných látek. My se v tomto duchu snažíme realizovat bistro i v 21. století a díky všeobecně širší znalosti raw stravování se nám daří, dělat šťastnými daleko více lidí. Přijďte se i vy podívat do restaurace Praha Chodov a nechte se unášet na vlně zdraví právě zastávkou v našem bistru.

Nepohrdejte živou stravou

Mnoho lidí si neuvědomuje, že živá strava obsahuje spoustu enzymů, bílkovin, vitaminů a především antioxidantů, které jsou pro tělo nadmíru důležité. Základ tohoto kulinářského umění tak tvoří především zelenina, ovoce, chia semínka, bylinky či oříšky. Existuje ovšem hned i celá řada různého koření, které rovněž dotváří výsledný efekt jídla. Jí se především očima a to pro nás platí na 100%. Tudíž se v naší restauraci zastavte a pokochejte se tím, co uvidíte na svém talíři. Vaše zdraví vám jistě poděkuje.

Spread the love