home Doplňky, Móda a styl, Tipy RŮZNÉ KABELKY: UMÍTE SI VYBRAT?

RŮZNÉ KABELKY: UMÍTE SI VYBRAT?

Neznám ženu, kterou by nezaujala kabelka v obchodě. Ať už je to studentka, manažerka, asistentka, sportovkyně zda žena na mateřské dovolené. Každá z nás ji má doma. Některé jejich máme více, jiné méně. Podle mužů je to místo plné tajemnosti, kde dokážeme mít ukryté všechny své zbraně. Vždyť to jistě samy znáte. O kabelkách se toho napovídalo už hodně. Ať už o jejich barvě, velikosti, značce či materiálu. Pokud však chceme v dané situaci zabodovat, nebo se jednoduše bezproblémově sbalit, zde je několik rad …

 

Kam se chystáte?

V první řadě je třeba si uvědomit, kam se chystáme. Zda jde o klasický den v práci nebo škole, o slavnostní událost, pohovor do nové práce nebo večerní posezení s přáteli.

  1. Pokud se chystáte na běžný den, nejvhodnějším řešením bude kabelka větších rozměrů. Ideální, aby se vám do ní vešel velký sešít, blok či notebook. A samozřejmě, všechny ostatní potřebné maličkosti jako diář, mobil, klíče od bytu, nějaké ty hygienické potřeby (pro případ) a ani taková sladkost či malá svačina nemusí být na škodu.
  2. Pokud se chystáte na pohovor, postačí i menší kabelka. Nemusíte s sebou tahat obrovskou tašku. Chcete přece působit seriózně. Přijít ale s kabelkou, do které se vám sotva vejde peněženka a telefon, zřejmě nebude nejlepší. Chcete přece ukázat, že dokážete kdykoliv a kdekoliv vybavit i nemožné. Podívejte se určitě na trendy kabelky OBAG.
  3. Velmi oblíbenými se v poslední době staly takzvané clutch nebo psaníčka. Na pohled připomínají obálku a jsou u žen mimořádně populární, zvláště pokud se chystají na posezení s přáteli do podniku nebo na diskotéku. Tyto kabelky se nosí v ruce a prostor mají jen na základní potřeby – telefon, peníze, rtěnku a klíče. Nic víc nepotřebujete. Výhodou těchto kabelek je skryté dlouhé ramínko, které si můžete pohodlně kdykoliv připnout.
  4. Slavnostní události jsou osobitou kategorií. Zde platí staré známé – malou, pěknou a takovou, aby se hodila k šatům a celkovému outfitu. Záleží jen na vás, zda chcete zaujmout právě kabelkou, nebo jí pouze dotvoříte celkový dojem.

 

Spread the love
  • 5