home Bydlení SAUNAPROJEKT, TO JSOU KVALITNÍ SAUNY VYROBENÉ V ČESKÉ REPUBLICE

SAUNAPROJEKT, TO JSOU KVALITNÍ SAUNY VYROBENÉ V ČESKÉ REPUBLICE

Jste-li milovníci sauny, pak vám bude naše firma jistě sympatická. Věnujeme se již 15 let ojedinělé české ruční výrobě saun. V naší nabídce najdete všechny typy saun, od venkovní, přes domácí a finské, až po kombinované sauny. V neposlední řadě nabízíme široký sortiment saunových doplňků. Vybere si opravdu každý.

Poradíme vám

Ozvěte se nám buď telefonicky, nebo osobně, a my už se vám budeme věnovat. Je pro vás připraven tým profesionálů, který s vámi projde veškeré vaše přání, sny a představy, vytvoří vám návrh na míru tak, aby odpovídal vašim požadavkům. Jsme pak připraveni pro vás zajistit vše, až po samotnou realizaci a stavbu sauny u vás doma. Poradenství o tom, jak se o saunu správně starat a udržovat ji, je samozřejmostí.

finske-sauny-na-miru-saunaproject
finske-sauny-na-miru-saunaproject

Sauna na míru

Chtěli byste vlastní saunu u vás doma nebo na vaší zahradě? Nic není nemožné. I pokud máte prostory, u kterých si myslíte, že by vestavba sauny byla náročnější, nemusíte se obávat. Jsme schopni vyřešit i logisticky náročná místa.

Pokud zvolíte saunu uvnitř vaší budovy, můžete mimo jiné ušetřit i váš rodinný rozpočet. Dobře situovaná sauna se totiž může podílet na vytápění vaší domácnosti. A ten luxus, že si budete moci dopřát saunování o samotě a kdykoli? Myslím, že by nikdo nepohrdnul.

Je tady ještě ale i další možnost. Sauna může být i venkovní, to znamená, že bude zabudována přímo na vaši zahradu. Rozhodně vám nezkazí její vzhled, ba naopak. Bude s ní tvořit harmonický celek a může působit jako dřevěný domek. Na první pohled nemusí být znát, že se jedná o saunu.

Saunování je zdravé

Saunování přináší našemu tělu spoustu zdravotních benefitů. Pozitivně působí také na naši psychiku. Relax je důležitý a přiznejme si, že málo kdo z nás umí v dnešní době odpočívat. Právě sauna vám s tím může pomoci.

Spread the love
  • 5