home Doplňky, Móda a styl, Tipy Jak se oblékat do práce stylově a s nápadem

Jak se oblékat do práce stylově a s nápadem

Móda do práce v žádném případě nemusí být nudná! Kdo kdy zavedl pravidlo, že se do zaměstnání musíme oblékat jako šedé myšky, abychom co nejvíce splynuli s prostředím a okolním davem? Jestliže máte svou práci rádi a nepatříte k lidem, kteří každé ráno vstávají s kyselým obličejem a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání jen znuděně vzdychají, pak je náš dnešní článek určený právě vám!

Jak se oblékat do práce, aby to nebyla nuda?

Možná jste až do dnešního dne při vymýšlení pracovních outfitů automaticky sahali po nevýrazných kouscích, které se opakovaly neustále dokola: vaší sázkou na jistotu byla sukně, kalhoty, dvě blůzky a jedno sáčko. A to je všechno, s tímhle jste si museli vystačit a ještě jste se plácali po ramenou, že se vám podařilo vytvořit něco skutečně in. Ale jde to i jinak, mnohem nápaditěji, zajímavěji a tak, aby to mělo šmrnc. Chcete vědět víc?

Dejte šanci barvám

Šedá, hnědá, černá a bílá – tohle je čtveřice barev, která se na pracovních outfitech objevuje nejvíce a s železnou pravidelností. Skoro to vypadá, jako by někde byla napsaná vyhláška, která umožňuje nosit pouze tyto barvy. A to je chyba! Proč to nezkusíte jinak a místo bílé blůzky neobléknete světle růžovou? Proč nevyměníte černé kalhoty za červené a nedoplníte je o modré sáčko? Proč černou sukni neschováte do skříně a nezačnete místo ní do práce nosit šaty v barvě námořnická modř?

Vyzkoušejte nové střihy

Jedna pouzdrová sukně, jedny slim džíny a jedna vypasovaná blůzka – také tuhle trojici ve svém šatníku najdete? A nemyslíte si, že je škoda sázet pořád na jedno a to samé? Co takhle místo pouzdrové sukně v létě vyrazit v maxisukni? Vyměnit slim džíny za zvonáče, které jsou opět do módy a vypasovanou blůzku nahradit šaty áčkového střihu?

Nebojte se potisků

Dalším nešvarem pracovních outfitů je absence zajímavých potisků. Ženy se skoro až bojí vyrazit si do zaměstnání v šatech posetých velkými barevnými květy. Gepardí vzor na oblíbené blůzce raději nechají schovaný ve skříni a sáhnou po klasice v podobě čistě bílé košile. Vy na to jděte z druhého konce a vůbec se potisků nebojte. I ony totiž dokážou váš pracovní outfit oživit!

Spread the love
  • 5