home Tipy, Vztahy Seznámení jen na léto? Stále častější způsob.

Seznámení jen na léto? Stále častější způsob.

Většina lidí si představuje pod pojmem seznamování aktivitu, která vede k nalezení partnera – vážného vztahu na celý život, nebo naopak někoho jen tak na jednu noc. Jak je ale online prostředí stále dostupnější a na internetu je prostě každý, mění se i postupy a návyky nás lidí a vznikají nové trendy. A to i v seznamování online.

Vážný vztah nebo úlet na jednu noc? Něco lepšího!

Víte, co se hodně změnilo? Kromě životního stylu lidí také dostupnost veškerých aktivit. Cestování po celém světě už není jen pro vyvolené a ani jakékoliv sportovní vyžití už není tak nákladné a nedostupné. No a také jsou online stále mladší lidé, ale naopak také ti, kteří už mají děti dávno velké, samostatné a mají nyní čas pro sebe.

Takže… Hledáme na seznamce letní dobrodružství

Pokud prostě nehledáte vážný vztah, ani úlet, ale jen někoho, s kým by bylo fajn prožít letní dovolenou, cestovat, zajít si na pivo, víno, nebo třeba ujet na kole nějaké ty kilometry, pak je i pro vás seznamka online tím skvělým místem, jak najít někoho spřízněného. A je pravda, že takových inzerátů přibývá víc a víc, kdy lidé nehledají vztah, ale prostě jen člověka, se kterým by bylo možné příjemně trávit volný čas. No a na konec to nemusí zůstat jen u toho, a to je na tom to nejkrásnější!

Jak na seznamce vyniknout a být úspěšní?

Je to celkem jednoduché, přesto se stále opakují dokola základní seznamovací chyby. Takže…

  • Pravda, pravda a nic než pravda – je zbytečné si na seznamce vymýšlet
  • Přidejte určitě aktuální fotku ideálně při aktivitě, která vás baví
  • Napište toho co nejvíc o sobě a také vaše představy o tom, koho hledáte
  • Komunikujte. Když vás někdo zaujme, nečekejte na nic a napište uživateli

Věřte, že jakákoliv seznamka, ať už lidé, štěstí, nebo třeba randino.cz není o seznamce samotné, ale vždy to je o lidech, o tom, jak se chovají a co udělají pro to, aby někoho našli. Takže pokud chcete prožít léto s někým podle vašich představ, třeba dovolenou, sport, kulturu, nebo koupaliště, zkuste seznamku online a uvidíte, že se vám dříve či později podaří najít. Jen už se navždy zbavte předsudků – ty jsou největší brzdou a nepřítelem.

Spread the love