home Dárky, Děti Co si jen tak ušít? Třeba panenku s duší

Co si jen tak ušít? Třeba panenku s duší

Zabavit se pěkně v teple

Pomalu začne přibývat dnů, kdy počasí bude nemilosrdně hnát všechny domů k topení či kamnům. Přesně tohle období má na jednu stranu své velké kouzlo a nutí nás být tak nějak více spolu a zároveň se občas stává časem, kdy mají děti sklon se domapanenky-s-dusi-mala nudit a my rodiče mírně šílet, když už s nimi prostě není k vydržení. A co s tím, když malování už je nebaví, modelína zatvrdla v kelímku a auta smutně trčí v garáži, že už jsou také ohraná? Zkuste něco nového, zkuste vzít jehlu, nit a pár hadříků k tomu a nechte se inspirovat jak si doma ušít jednu či hned dvě panenky s duší.

Bojíte se zkusit to po svém? Pomůže vám e-kniha plná inspirace

K tomu rýmu to vysloveně láká a věřte, že to není žádná hloupost. Kromě toho, že s dětmi zažijete kouzelné chvíle, které už vám nikdo nevezme, ještě získáte originální panenku, ať už na hraní nebo třeba jako dárek. Inspiraci můžete čerpat na blogu nebo FB stránkách a když vás zaujme, pak lze zakoupit i e-knihu, která vám poskytne podrobné návody na konkrétní panenky, které si vyberete.

panenky-s-dusi-zahradniceI panenky jsou parádnice aneb panenkou to nekončí

Šití takových panenek z výhradně přírodních materiálů je inspirováno waldorfskou pedagogikou, může tak být i pro vás něčím novým a pomoci vám přiblížit se více svým dětem. Ty v dnešní době své ruce používají spíše na spojení s virtuálním světem než, aby jimi zkoušely něco nového vytvářet. Panenky můžete zvládnout i zcela dle vaší fantazie a možností a nemusíte se omezit jen na panenky. S dětmi můžete chvíle nečasu strávit například i u pěkných vystřihovánek hradů a zámků, které jste třeba v letních měsících společně navštívili, aby kluci nebyli stranou, s pocitem, že panenky jsou leda tak pro holky, i když, panenka přece může být i kluk, no ne? A když to děti i vás chytne, zima je dlouhá, pak máte široké pole působnosti, protože každá panenka potřebuje i pěkně pestrý šatník, aby se dětem stále líbila.

Spread the love