home Móda a styl, Tipy Co si obléknout pro běžné nošení? Zakasejte si triko!

Co si obléknout pro běžné nošení? Zakasejte si triko!

Mnoho žen svádí každý den boje, které vedou samy se sebou. Jedná se většinou o takové to klasické dohadování, co si tak vezmou asi na sebe. Ve velké míře hraje samozřejmě roli počasí, ale během uplynulých dní jsme se přesvědčili o tom, že když si vezmeme něco lehkého, co je vhodné pro vysoké teploty a žhnoucí sluníčko, tak posléze mrzneme, protože se z ničeho nic objeví ukrutná bouřka, která není rozhodně nic milého, co bychom ocenili. Samozřejmě tak se to stává i v opačném případě, což dělá naše vybírání oblečení ještě horší.

Proto se každý den rozhodujte podle toho, kam jdete nebo jak byste se v daném oblečení chtěli cítit. Rozhodně se zaměřte na událost, protože i když se chcete cítit pohodlně, na svatbu nemůžete jít v teplácích. Pokud ale jdete třeba jen do obchodu, na nákupy do obchodního centra, do kina, na kávu s kamarádkou nebo jenom vyvenčit psa, pak pohodlně samozřejmě oblečeni jít můžete. Jenže mnoho žen například díky práci je tak naučeno nosit elegantní styl, že už doslova zapomnělo na to, co si obléknout na běžné nošení. A právě pro takové typy žen, které jsou už proti ležérnímu oblečení doslova naočkované ze zaměstnání, přinášíme pár tipů.

Vše se točí kolem zakasaného trička!

V poslední době se stalo populární hlavně to, abyste měli zakasané tričko. Nebojte se tedy nosit tričko do poloviny zakasané a vzadu jen klasicky přehozené přes džíny. Takto upravené tričko když zkombinujete jenom s klasickými džíny (nebo s těmi roztrhanými verzemi) a s plátěnými teniskami nebo nyní velice populárními a moderními pantofli, máte rozhodně vyhráno! Samozřejmě úkolem outfitů, které jsou určeny na běžné nošení, je hlavně to, aby byly pohodlné, proto si nic nepohodlného dávat rozhodně nemusíte – třeba pryč s lodičkami! Jsou sice krásné, ale pro běžné nošení se opravdu nehodí. Navíc nikdo nestojí o to, aby ho celý následující den bolely nohy!

Spread the love