home Dárky, Tipy Jak si vybrat náušnice na ples?

Jak si vybrat náušnice na ples?

Plesová sezóna se pomalu, ale jistě blíží a mnoho žen řeší, jak se vlastně obléknou. Mimo šatů byste al neměli zapomenout ani na šperky a to především na náušnice. Jak tedy náušnice na ples vybrat, abyste opravdu zářila?

Náušnice jsou celkově velmi oblíbeným doplňkem jak k večerním šatům, tak i na večírek. Mnoho žen si i dnes kupuje obyčejné náušnice z bižuterie, které ihned zčernají. Přitom jsou dnes stříbrné náušnice stejně drahé a navíc jsou mnohem kvalitnější a zářivější. Zapomeňte tedy na nekvalitní šperky a raději navštivte zlatnictví. Na internetu najdete také mnoho e-shop, které prodávají stříbrné šperky za skvělé ceny. Nyní se podíváme na to, jak si vybrat ty správné náušnice.

Klasické nebo visací?

Největším problémem většiny žen je, zda mají volit spíše visací stříbrné náušnice nebo ty klasické. Při výběru je samozřejmě důležité, jaké šaty budete mít. K jednodušším šatům jako jsou například šaty v římském stylu se hodí spíše visací náušnice, které je krásně doplní a rozzáří.

S kameny nebo bez?

Náušnice s různými druhy kamenů jsou velmi oblíbené. Třpytivý kamínek dodá náušnici třpyt a šmrnc, takže si jich všimne každý. Opět byste se měli zaměřit na takové náušnice, aby se hodily k Vašim šatům. Máte třpytivé šaty ve stylu princezny? V tom případě se náušnicím s kameny vyhýbejte. Máte-li jakékoliv jiné šaty, pak se Vám budou hodit například stříbrné náušnice se zirkony.

Jaký tvar si vybrat?

Srdce, hvězda nebo kapka. To jsou nejoblíbenější tvary náušnic, které se hodí pro běžné nošení. Hodí se ale i na ples? Samozřejmě záleží na celkovém zpracování náušnic a například s náušnicemi ve tvaru srdce se třpytivým kamínkem určitě chybu neuděláte.

Co rozhodně nekupovat?

Ples patří k událostem, kde by měl  být celý Váš outfit v luxusním stylu. Proto se vyhýbejte náušnicím z barevných korálků nebo z fima. Na běžné nošení jsou sice skvělé, ale na ples se nehodí. A to ani v případě, kdy máte jednoduché jednobarevné šaty.

 

Spread the love
  • 4
  •