home Doplňky, Móda a styl Startovací sady na vlastní gelové nehty

Startovací sady na vlastní gelové nehty

V dnešní době si stále více žen zakládá na dokonalé péči o své ruce, protože symbolem krásy jsou zdravě vypadající pevné nehty. Ideálním prostředkem jak si takovéto nehty zajistit jsou gel-laky, které zajišťují velmi jednoduchou modeláž nehtů, a navíc jsou vůči nehtům zdravotně nezávadné. Laky se dokonale přizpůsobují tvaru nehtu, a navíc podporují ohebnost a pevnost nehtů. Proto si gelové nehty oblibuje velké množství žen po celém světě.

Gelové nehty bez chození na manikúru

Mnoho žen a dívek si nechává dělat gelové nehty na manikúře. Nyní se nabízí cesta k zapojení vlastní kreativity, díky které lze navíc ušetřit peníze. Gelové nehty je možné si udělat svépomocí z pohodlí domova. Mnoho dívek si vytváří vlastní vzory nehtů podle návodů na internetu a péče o nehty se tak stává jejich velkým koníčkem a zábavou. Stačí jen pořídit vhodné vybavení. Internetový obchod Nehtyprofi.cz má v nabídce speciální startovací sady na gelové nehty, které obsahují všechny potřebné nástroje, a to ve vynikající kvalitě. Základem pro vlastní gelové nehty je UV lampa a výběr gelových laků. Startovací sada na gelové nehty je zajímavým tipem na dárek pro každou ženu.

Modeláž nehtů podle nejnovějších trendů

Módní rádci se schodují, že letos nejvíce letí spíše kratší a kulaté nehtíky. Milovnice dlouhých drápků by podle módní policie letos příliš neobstály. A jaké zvolit barvy a odstíny? Mezi letošní oblíbené barvy se řadí tmavě zelená a tmavě hnědá. Zaručeným úspěchem je také červená i modrá. Hodně záleží na typu příležitosti. K běžnému dennímu outfitu jsou nejlepší matné a metalické odstíny, s kterými lze udělat spoustu parády. Neutrální odstíny nehtů jsou vhodné pro ženy, které rády nosí množství různých výraznějších doplňků.

Unikátní ozdobné fólie na nehty

Gelové nehty mohou mít nejrůznější design. Nejoriginálnější provedení gelových nehtů zaručují speciální ozdobné fólie na nehty. Díky použití ozdobné fólie nehty připomínají například sklo, střepy a různé geometrické obrazce.

Spread the love
  • 5