home Tipy Co takhle pohádková svatba na statku Benice?

Co takhle pohádková svatba na statku Benice?

Snad každá žena touží po pohádkové svatbě, a to již od dětských let, kdy si hrála na princeznu a čekala na svého vysněného prince. O několik let později začnou sny nabývat konkrétních rozměrů a chystá se svatba. Netradiční svatba je dnes velký trend, na velký den chceme mít ty nejkrásnější vzpomínky, a hledáme tedy něco originálního. Pokud patříte mezi tyto ženy i vy, určitě pokračujte ve čtení dnešního článku, máme pro vás skvělý tip!

Svatba na statku? Skvělá volba!

Objevili jsme pro vás perlu všech svatebních míst, je jím barokní statek Benice, který se nachází nedaleko Benešova. Nejen, že zde mají se svatbami bohatou zkušenost, ale okolí je doslova pohádkové. Co takhle projet se kočárem taženým koňmi a za pěkného počasí mít romantickou hostinu na nádvoří statku? Nic není nemožné, zde se každé princezně může splnit i to nejtajnější přání.

Klasická obřadní síň je out, zkuste něco jiného

Přece si nechcete říct ano namačkaní v těsné obřadní síni lecjakého obecního úřadu, statek v Benicích vám nabídne víc. Za příznivého počasí můžete šťastně vyslovit souhlasné ano uprostřed malebného nádvoří místního hřebčína. Nezapomenutelná atmosféra zdejšího prostředí se vám navždy vryje do paměti. Jako součást svatebního veselí můžete naplánovat výlet na nedaleký zámek Konopiště, vám i vašim hostům pak budou o to více chutnat všechny vybrané lahůdky kuchyně na statku.

Nezapomeňte na fotografie!

V prostředí statku Benice bude mít váš fotograf nespočet příležitostí vyfotit ty nejkrásnější snímky do vašeho svatebního alba. Krásná okolní krajina a stejně tak interiér i exteriér samotného statku se bude na všech fotografiích nádherně vyjímat. Fotografie s koněm, v kočáru, na rozkvetlé louce či v prostorách barokního statku budou bezpochyby dokonalé a dodají celé vaší svatbě punc originality a výjimečnosti.

Tip na závěr: Podobných míst s dobrou dopravní dostupností není mnoho, termíny pro rok 2018 se tedy rychle plní, nadchla-li vás představa netradiční svatby, určitě s rezervací neváhejte a navštivte: www.svatbanastatku.cz nebo http://aktivlife.cz/.

Spread the love
  • 5