home Tipy Tenisky jsou i na zimu

Tenisky jsou i na zimu

Podzim už strhal ze stromů listí, vítr fičí od severu a teploty začínají povážlivě kolísat. Během takového nečasu se opravdu vyplatí udržet si nohy pěkně v teple a suchu. Jenomže dámské kozačky nevyhovují všem, především dámy sportovního ražení s nimi mohou mít problém. Tenisky už se ale do takových plískat nosit nedají, teče do nich a větracími otvory profukuje tak, až to láká meluzínu. Tedy alespoň tak je tomu u těch klasických dámských tenisek, které můžete nosit během zbytku roku.

Na zimu si musíte pořídit dámské tenisky, které vám poskytnou všechno, co během zimy budou vaše nohy potřebovat. Především se jedná o teplo a sucho, kromě toho vám ale udělají i službu estetického rázu. Zateplené dámské tenisky jsou trefou do černého pro dámy, které se chtějí během celého roku cítit pohodlně a na kluzkém sněhu nechtějí dobíhat tramvaj v kozačkách na podpatku. Tenisky se zatepleným vnitřkem poskytnou dostatečnou podporu pro všechny aktivity, které chcete v zimě dělat.

Dámské tenisky do zimního chladu

Dámské zateplené tenisky prošly oproti klasickým botaskám upgradem a jsou perfektně vybavené na zimní nečasy. Jsou vyráběné z nepromokavého pevného materiálu, který ani sníh nenaruší a do kterého se vítr nevkrade. Pohodlně se obouvají, tak jako klasické tenisky, u některých dokonce můžete narazit na postranní zip. Vysoké jsou obyčejně, ale většina ze zateplených tenisek má ohrnutý rantl, který můžete v případě potřeby ohrnout směrem k noze, takže v nich během chvíle máte boty skoro do půlky lýtek.

Kromě tepla je to výhodné také v případě, že musíte projít vyšším sněhem, protože takto se vám nemá šanci dostat do bot. Vybaveny jsou hřejivým kožíškem, který zajistí vaší teple dostatek tepla i v minusových teplotách. Vzhledově se dámské zateplené tenisky od klasických tenisek příliš neodlišují, jsou stylově obdobné. Tenisky, které nemají ohrnovací límec, jsou prakticky k nerozeznání od svých letních variací.

 

Spread the love