home Dárky, Tipy Termální lázně Thermal Corvinus pro celou rodinu

Termální lázně Thermal Corvinus pro celou rodinu

Středisko na slovenském Žitném ostrově proslavila především voda, která každého zahřeje. Dříve to bylo Čalovo, nyní Velký Meder. Měli byste se tam vypravit! Teplota vody v lázních Thermal Corvinus dosahuje i v chladnějších měsících až 38 °C, uvolní vaše svalstvo a vůbec bude příznivě působit na pohybový aparát člověka.

Co tam najdete?

Sedm krytých a polokrytých bazénů s vodními tryskami a masážními sprchami potěší milovníky wellnessu. V rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm, vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500 litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami se dosyta vyřádí nejen děti, ale i jejich rodiče. Na tobogánech, které barevně svítí, se dá jezdit celoročně.

Zábava i občerstvení

V areálu termálních lázní se můžete občerstvit v restauracích, nakoupit si suvenýry v obchůdcích a s přáteli si sednout na skleničku ve vinárničce. Až budete vydováděni a budete chtít areál opustit, budou mít vaše děti příležitost vypustit trochu energie v interiérovém hřišti hned ve vstupní hale a vy je při tom budete v klidu pozorovat od kávy ve vedlejší restauraci.

Kolik stojí vstup?

Tři hodiny v pracovní dny 6 eur, o víkendech 7 eur.

Více informací: www.thermalcorvinus.sk

Spread the love