home pro Muže, Tipy Tipy na vánoční dárky pro něho

Tipy na vánoční dárky pro něho

A už je to zase tady, blíž se Vánoce a my ženy si začínáme lámat hlavu nad tím, co koupíme našim drahým polovičkám, ale také tatínkům a případně dědečkům. Zdá se, že je to každým rokem složitější, což pochopitelně vyplývá z toho, že naše inspirace není bezbřehá, a tak si začínáme pomalu zoufat. Zkusíme vám trochu pomoci, třeba se vám některý z našich tipů bude zamlouvat a budete s ním mít pod stromečkem úspěch.tipy-na-darky-pro-neho-smartwatch

Vychytávky pro hračičky

Zejména mladší generaci mužů velmi zajímají veškeré novinky ze světa elektroniky, mobilních zařízení a všech možných vychytávek. Mohla byste uspět právě některou z nich. Pokud je váš rozpočet větší, můžete zkusit třeba chytré hodinky, které si budou rozumět s jeho chytrým telefonem. Jsou-li vaše finanční možnosti poněkud více omezené, radost by určitě udělaly třeba pěkná sluchátka (existují i taková, která jsou zabudovaná do pletených klapek na uši, aby ho nezábly), nebo nástavec na mobil ke sledování 3D filmů, případně herní ovladač, se kterým se jeho mobil rázem promění v herní konzoli. Uvidíte, že budete mít úspěch.

Něco, co potěší itipy-na-darky-pro-neho-telo-cviceni vás

Nemá rád úklid a vy nesnášíte, když hází věci do prádelníku bez ladu a skladu? Kupte mu desku na skládání oblečení – to budou komínky! A ani se u toho nezapotí. Nebo pochází z jiné planety než se původně zdálo a je úklidem posedlý? Pak zkuste robotický vysavač, ne všechny stojí velké peníze a službu udělá i ten za pár tisíc.

Pomozte mu s předsevzetím, které se každý rok opakuje

Již mnoho let plánuje trochu zhubnout a rozhodně se více hýbat? Vždy to neklapne, protože je málo času, málo energie, jednotlivé vstupy jsou moc drahé a kdo by kupoval permanentku? Ha, a máte to! Kupte mu ji pod stromeček a ideálně pro dva. Budete chodit společně a vzájemně se u toho motivovat. To by mohlo vyjít, co říkáte?

Spread the love