home Móda a styl Troufnete si nosit romantické tylové sukně?

Troufnete si nosit romantické tylové sukně?

Že jste si ještě nezamilovali tylové sukně? V tom případě je ten nejvyšší čas tomuto trendu, který byl letošní léto nejvíce trendy, dokonale podlehnout! Tylové sukně jsou hitem. Možná jste se setkali s názvem tutu sukně, který vás přiměl k úsměvu. Hodně lidí si tylové sukně spojuje s baletkami, což je pravda. Nikde ale není psáno, že tutu sukýnky, které jsou něžné i romantické nemůžete nosit i vy. Tak co myslíte? Troufnete si na ně?

Sukně, které musíte zbožňovat!

Tutu sukně můžeme považovat za must have letošního léta. To je sice dávno za námi, ale ani v tomto počasí se nemusíte tylovým sukýnkám vyhýbat. Buď dnešní článek považujte za inspiraci pro příští sezonu, nebo k nim přihoďte teplé punčocháče a noste je i na podzim. Je to jen na vás!

Jak se tylová sukně nosí?

Především s velkou hrdostí! Vybavte si například fenomenální seriál Sex ve městě a jednu z jeho hlavních hrdinek Carrie Bradshaw, u které jsme tylové sukně mohli vídat v jednom kuse. A přiznejme si upřímně: nejednou jsme jí odvážný vkus záviděli! Teď máte příležitost odhodit stranou předsudky a udělat krok vpřed.

Tylovou sukni unosíte na několik způsobů. Hodně záleží na zvoleném vršku. Tutu sukýnky se díky gumě dají nosit nejen v pase, ale i na bocích. Obléknout k nim můžete pohodlné body, upnuté tílko i ležérní tričko. A víte co? Vždycky to bude vypadat skvěle!

Jaké barvy jsou in?

Co se barev týče, nebojte se vsadit na pastelky. Tím máme na mysli jemné pastelové barvy, ve kterých tutu sukně vypadají přímo božsky. Nosí se růžová, mentolová, fialová i klasicky bílá barva. Pozadu nezůstávají ani tmavší barvy, jako třeba sytě zelená, červená nebo oranžová. Jestli přemýšlíte, jaké botky se k tutu sukni hodí, nejlepší volbou jsou něžné balerínky. Teď na podzim se hodí vysoké kecky nad kotníky, které sukni dodají špetku rebelského stylu.

Spread the love
  • 5