home Tipy, Zdraví Účinná pomoc pro poškozené vlasy, nehty a pleť

Účinná pomoc pro poškozené vlasy, nehty a pleť

Uspěchaná doba, špatné stravovací návyky a znečištěné životní prostředí způsobují na naší pleti a vlasech řadu nežádoucích projevů. Vlasy i nehty se často lámou a třepí. Pleť ztrácí pružnost a působí nezdravým dojmem. Když už osvědčené rady ani kosmetika nestačí, je čas sáhnout po skutečně účinném řešení z lékárny. Díky novince na trhu GS Eladen PREMIUM poznáte rozdíl na vašich vlasech, nehtech a pleti již za pár týdnů!

Spousta žen řeší problém s lámavými a třepícími se vlasy i nehty návštěvou kosmetického salonu. V mnoha případech jde ale jen o chvilkovou pomoc. Vhodnějším řešením je vyzkoušet kvalitní přípravek z lékárny, který dodá potřebnou výživu vašim vlasům i nehtům zevnitř a výsledek je tak výrazně dlouhodobější. Například novinka GS Eladen PREMIUM potěší všechny, které trápí vypadávání vlasů, roztřepené nehty a nedokonalá pleť.

Tento doplněk stravy vyniká unikátním složením. Díky nové receptuře nazvané Strong Methionin Formule obsahuje nejvíce methioninu a biotinu na českém trhu1, plus další vitamíny, minerály a cenné rostlinné složky jako jsou extrakt z přesličky a vysoce kvalitní olej ze světice barvířské. Asi málokdo ví, že olej ze světlice barvířské patří mezi nejkvalitnější oleje vůbec a obsahem nenasycených mastných kyselin dokonce převyšuje i olivové oleje. Na naše vlasy má blahodárný vliv, protože účinně brání jejich vysoušení a vypadávání.

Aktivní složky GS Eladen PREMIUM příznivě ovlivňují kvalitu a vzhled vlasů i nehtů, podporují jejich obnovu a růst, zároveň působí proti vypadávání, třepení a lámání. Přípravek je vhodný pro ženy, které trpí vypadáváním vlasů, chtějí podpořit jejich růst, zamezit lámání nehtů a docílit pružné a hedvábné pleti.

1v porovnání s ostatními vícesložkovými přípravky na vlasy a nehty

 

Spread the love
  • 5