home Móda a styl, Tipy Upravená a krásná v několika minutách

Upravená a krásná v několika minutách

Máte budík nastaven v desetiminutových intervalech několikrát za sebou? S posledním zvoněním v panice vybíháte z postele a s kartáčkem v ústech pobíháte po bytě a hledáte, co si obléct? Jejda, za pět minut musíte vyběhnout z domu, jinak vám ujede tramvaj. Na líčení není čas, tak alespoň řasenka… Je tohle váš případ? Nebo patříte do skupiny pracujících matek, které do noci dohánějí všechno možné a ráno s mastnými vlasy a kruhy pod očima, které ještě nesou stopy neodlíčené řasenky vypravujete děti do školy a nemáte čas na sebe? Máme pro vás několik tipů, jak za minimum času vypadat upraveně a krásně, abyste do práce vyrazila s dobrým pocitem a případně také nepolekala kolemjdoucí 🙂

tipy na krásnou pleť - rozjasňovačDelší či dlouhé vlasy, které vypadají, že jste si je týden nemyla (i když se vám prostě jen více mastí) a vy nemáte čas si je právě teď mýt a upravovat? Použijete suchý šampon a vlasy můžete stáhnout do culíku nebo drdolu a budou vypadat dobře. Nebojte se ho, jen si pozorně přečtěte návod a vše klapne na jedničku. Odrosty vám na hlavě září jak svatozář a vy víte, že ke kadeřnici se během týdne určitě nedostanete? Žádná panika, pořiďte si korektor. Existuje ve formě fixu, krému či pudru. Nenesete malé množství v barvě odpovídající té vaší a korektor se vymyje s příštím mytím. Skvělý pomocník.

Rychlolíčení. Zapomeňte, že se omezíte jen na řasenku! Nemusíte před zrcadlem trávit hodiny. Pokud je vaše pleť unavená a vy nemáte čas na masy a podobné elixíry, pak použijte korektor (ideálně krémový, který pleť nevysuší, tzn. bez obsahu alkoholu) k zakrytí případných nedokonalostí a pak stačí sjednotit lehkým tónovacím krémem případně lehkým make-upem. Nezapomeňte na oblast pod očima, zvlášť pokud trpíte na tmavé kruhy v tomto místě. Použijte rozjasňovač, stačí jemně rozetřít malé množství. Obočí se nebojte projet starší řasenkou příslušné barvy, načechrá se a nebudete mít tak unavený výraz.

Ústa stačí ošetřit balzámem, případně s trochou lesku a budou vypadat nádherně a navíc i v létě nemusíte mít strach, že by s častým pitím došlo k rozmazání apod. Nemáte-li čas na manikůru, omezte rychlou úpravu na korekci odrostlého či sloupnutého laku nanesením stejného odstínu na poškozených místech a o víkendu vše dolaďte do dokonalostí novým lakem.

 

Spread the love