home Móda a styl, Tipy Velká smršť jarních trendů: mrkněte se, co na jaře nosit!

Velká smršť jarních trendů: mrkněte se, co na jaře nosit!

Jaro už je konečně tady! Třikrát hurá! I když se zima kralujícího žezla ještě stále drží zuby nehty, už brzy se podvolí a pustí na trůn hřejivé, veselé a barevné jaro. A vy byste na jeho příchod měli být patřičně připravené! Co kdybychom si teď řekli, jaké jarní trendy pofrčí a co by vám v šatníku určitě nemělo chybět?!

1.      Pastelové barvy

Jestli bude něco letos na jaře fakt v kurzu, pak to budou pastelové barvy. Ačkoli působí bledě, je v nich jakési kouzlo. Zahoďte předsudky a odbourejte se od představy, že v pastelových barvách budete působit jako šedá myška. To teda ani náhodou!

2.      Pruhy

Pruhy a proužky, to je oč tu běží! Letos na jaře budou v ulicích i módních výlohách hojně k vidění proužky a pruhy všech šířek a barev. A co víc, dokonce se mezi sebou budou kombinovat, což tady možná ještě nebylo!

3.      Kožené bundy

Máte ve své šatní skříni koženou bundu? Ne? V tom případě to rychle napravte, protože by vám na jaře neměla chybět! Hodí se nejen na začátek jara, kdy ještě není úplně nejtepleji, ale unosíte ji kdykoli během studenějších dní. Takže hurá na nákupy!

4.      Košile

Ale pozor, nejde o jen tak nějaké, obyčejné a nudné košile, které všechny dobře známe! Teď pofrčí košile s nápadem a netradičním stylem, se kterými se snadno odlišíte od ostatních a strhnete na sebe pozornost. Netradičně řešené modely mají jasně navrch!

5.      Džínovina

Nesmrtelný denim nesmí chybět ani na jaře, to přece dává smysl! Pokud mu nedokážete odolat, máte štěstí, že se bude nosit nejen v podobě klasických džínů, ale i trendy bundiček, vest nebo košil. Tak schválně, co si vyberete?

6.      Šusťákové bundy

Trend, který jako by přišel z minulosti – šusťákové bundy! Nosily se kdysi a nosit se budou i letos na jaře, takže pokud se tohoto módního trendu nebojíte, koukejte si jednu stylovou šusťákovou bundu rychle pořídit!

Spread the love
  • 5