home Móda Vezměte růžovou na milost

Vezměte růžovou na milost

Růžová barva je spojována nejvíce s malými holčičkami nebo princeznami. Která z nás si však občas nepřeje cítit se jako princezna? Alespoň na chvíli… Možná, že v rámci dospívání mnohé dívky na růžovou barvu zanevřou, je to však škoda. Růžová barva je nádherná a při správném použití a zkombinování skvěle podtrhne ženskou stránku. Proto se hodí se růžové barvě nevyhýbat a naopak ji zkusit alespoň čas od času zařadit do svého šatníku.

Něžná i vášnivá

Stejně jako u dalších barev, i u růžové velmi záleží na konkrétním odstínu. Syté, tmavší odstíny, jakou je například fuchsiová, k vám zajisté přitáhnou pozornost. Světlejší pastelové odstíny naopak vyvolávají dojem něžnosti a elegantnosti. Všechny odstíny růžové však dokáží ženu omladit a rozzářit. Výborně vypadají barevné kombinace růžové s šedou, černou, bílou, výrazně červenou nebo s denimem.

Je libo blůzku či šperk?

Růžové oblečení a doplňky se nachází snad ve všech obchodech, do kterých můžete zavítat. Kabáty, šaty, halenky nebo boty jsou samozřejmostí a přes různé čepice a šátky se můžete dostat až k růžovým doplňkům do vlasů. V šatníku by se vám jistě hodila i nějaká ta kabelka, se kterou by ladila například i růžová kožená peněženka. S oblečením pak snadno sladíte růžové šperky, ať už se zaměříte na šperky z chirurgické oceli s růžovými skleněnými kamínky nebo na růžové zlato. A pokud si moc netroufáte na výrazné růžové oblečení či doplňky, zkuste alespoň růžovou manikúru. Je elegantní, ženská a uděláte s ní parádu na dámské jízdě i při pracovní poradě.

Všeho moc škodí

Známé úsloví tvrdí, že méně je někdy více a i zde by se na něj mělo pamatovat. Pokud se zahalíte do růžové od hlavy až k patě, budete spíše vypadat jako zoufalá panenka Barbie nebo jako cukrová vata. Což nejspíš nebyl váš původní záměr. A tak se vždy pro jistotu ještě jednou podívejte do zrcadla a kriticky podívejte svůj výtvor. Někdy jen stačí bílé šaty ozvláštnit růžovými botami, kabelkou a růžovou peněženkou a dokonalý outfit je na světě.

Spread the love
  • 5