home Dárky, Tipy Vibrátory, jaký si vybrat

Vibrátory, jaký si vybrat

Vibrátor, tuto hračku můžeme označit za úžasného milence, který nikdy nezklame. Víte jak si vybrat vibrátor, se kterým budete spokojená? Rozhodla jste se zakoupit erotickou pomůcku pro okořenění společných nocí s partnerem nebo pro svou zábavu? Rozhodně není dobré řešení nechat nákup této pomůcky na muži. Zpravidla nevybere správnou velikost vibrátoru.

Vybrátory
Vibrátory

Výběr vibrátoru

Při výběru vibrátoru je potřeba zvážit tři parametry. Prvním z nich jsou vibrace. Zda koupit vibrační či dildo tedy nevibrační hračku, je zcela zásadní. Výběr věnujte i materiálu, ze kterého je vybraný produkt vyroben. Rozhodně na něm nešetřete. Levnější vibrátory mohou způsobit alergické reakce. Ideální je ze silikonu, který je příjemný na omak, zdravotně nezávadný, hypoalergenní a rovněž nijak nezapáchá. Záleží také na barvě a designu. Váš umělý společník by vás měl potěšit i svým vzhledem.

Velikost vibrátoru

Velikost je druhým parametrem. Pokud jej jde zakoupit žena, s výběrem velikosti problém nemá. Naopak muži raději vybírají větší. Při koupi prvního vibrátoru si ujasněte, co s ním chcete dělat a vyberte si malou či střední velikost.

Kvalita

Dalším parametrem je kvalita vibrátoru. Vyhněte se rozhodně vibrátorům, které zakoupíte levně na tržnici. Levné hračky vyrobené v Asii často obsahují ftaláty, jež znamenají zdravotní rizika. Mezi známé a kvalitní výrobce patří firmy Lelo, Fun Factory nebo We-Vibe.

Mimo jiné můžete vybírat nejen z klasických erotických pomůcek, ale můžete si zvolit i ty moderní, které nabízí řadu zajímavých funkcí jako jsou vodotěsnost, klíče k hledání G bodu, nebo i přikládací vibrátory. Milovnice luxusu si mohou pořídit vibrátor ve zlaté či stříbrné barvě, s vůní levandule, apod. Rozhodla jste se pořídit si vibrátor? Na internetu naleznete celou řadu ověřených prodejců, kteří vám diskrétně doručí vaši novou hračku až domů.

 

 

Spread the love
  • 5