home Dárky Výborné moldavské víno rozehraje vaše chuťové pohárky

Výborné moldavské víno rozehraje vaše chuťové pohárky

Společnost GOSMIT se specializuje na distribuci a prodej kvalitních vín z Moldávie. Protože má vinařství v Moldávii dlouhou tradici, nabízí právě tato země jedno z nejkvalitnějších vín na celém světě. Na tamních rozlehlých vinicích se pěstuje jak bílé, tak i červené víno. Mezi nejznámější patří zdejší muškát, který má zlatavou barvu, vyznačuje se něžným buketem a charakteristickou muškátovou vůní. Moldavská vína nabízí všem milovníkům tohoto moku absolutní požitek nejen z chuti, ale i z vůně. GOSMIT – velkoobchod vínem zajišťuje víno v cisternách, v bag-in-boxech, ale i tradiční lahvové víno. Náročný zákazník má možnost pořídit si nejen moldavské červené víno, ale i moldavské bílé víno.

Nejširší nabídka vína pro zkušené labužníky

Víno Moldávie příjemně překvapí plností chuti a vyzrálostí. Na území této krásné země se pěstuje přes 30 odrůd různých vín ve čtyřech oblastech. Velkoobchod vína GOSMIT dováží například výtečné likérové červené víno Kagor Pastoral, vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon, s příjemnou chutí po sušených švestkách s dozvuky čokolády. V nabídce naleznete kompletní sortiment odrůdových vín. Pro naše zákazníky máme pouze kvalitní vína z Moldávie od ověřených dodavatelů. GOSMIT – vinotéka Kralupy nad Vltavou, se snaží vycházet svým klientům co nejvíce vstříc, nabízí vždy nejkratší možné lhůty dodání, ale především příznivou cenu.

Relax s přáteli u lahodného moku

Vinotéka Kralupy zaručuje prvotřídní kvalitu, upravuje dodávku moldavských vín dle požadavků konečného spotřebitele a zároveň zajistí kontrolu za strany externího technologa. Před každou dodávkou vína z Moldávie dodá firma čerstvý vzorek vína, který si může zákazník ponechat a po doručení objednaného může vzorky porovnat. Před odesláním vína se jednotlivé odrůdy rozborují, upravují dle evropských norem a samozřejmě důkladně degustují. Ať už si vyberete moldavské červené víno, nebo moldavské bílé víno, poznáte nejen harmonii dokonalé chuti, ale především pocítíte naprosté uspokojení z jedinečné chvíle okamžiku.

Spread the love